REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2019, 10:13 komentarzy 65

  (AŁ)

  Betonowe zapory nie zatrzymały dewastacji terenu u podnóża Górki Kazurki. Zaledwie kilkadziesiąt godzin po zablokowaniu przez dzielnicę przejazdu, kierowcy zaczęli objeżdżać blokadę, niszcząc zieleń. Mieszkańcy załamują ręce, apelując do kierowców o zdrowy rozsądek, a do urzędników o skuteczne rozprawienie się z motoryzacyjnymi chuliganami.

  To miało być rozwiązanie, które uniemożliwi rozjeżdżanie zielonych terenów przyszłego Parku Cichociemnych i przyniesie spokój spacerującym tu ludziom i zwierzętom. Codziennie rano dziesiątki kierowców, jadących z Kabat, zamiast stać w korku na ul. Stryjeńskich przeciskało się w kierunku Puławskiej i Pileckiego drogą przez przyszły park.

  Po naszym artykule dzielnica w ubiegłym tygodniu zleciła zablokowanie przejazdu. Zapewnić to miało dziewięć 250-kilogramowych betonowych zapór. Kierowcy okazali się jednak sprytniejsi.

  - Niestety blokady nie działają w stu procentach. Bezczelni i butni kierowcy rozjechali środek łąki i zarośla, z nawłoci i zrobili sobie alternatywny dojazd. Ręce opadają! Przykro na to patrzeć - alarmuje pani Anna, mieszkanka okolicy Kazurki. 

  Wybraliśmy się dziś na miejsce. Nie trzeba było długo czekać, żeby przekonać się, jak omijanie blokad wygląda w praktyce. Jeden z kierowców postanowił objechać ją od strony ul. Ziemskiej. Gdy napotkał kolejną, nie zastanawiając się wiele, ominął ją z boku, przejeżdząjąc po zniszczonych już przez inne samochody zaroślach - tam gdzie drogi nie ma i raczej nikt nie odważyłby się przejechać.

  - To co tu się dzieje jest skandaliczne, bo to nasze jedyne tutaj tereny zielone. Kierowcy się tłumaczą, że tak ich prowadzi GPS i dlatego tu jeżdżą, ale stwarzają duże niebezpieczeństwo dla ludzi i psów, które mogą biegać tutaj luzem. Niestety, wielu kierowców myśli tylko o sobie i sądzę, że zrobią sobie nowy skrót u podnóża górki. A dobrze, żeby pomyśleli, że nie są sami na świecie - komentuje pani Joanna. 

  Nadzieja w pogodzie

  Arogancja kierowców, którzy za wszelką cenę chcą jeździć polną drogą, irytuje spacerowiczów. Ci proponują dzielnicy nowe rozwiązania. Mogą to być kolejne betonowe bloki, które uszczelnią blokadę. Najbardziej jednak liczą na pogorszenie pogody.  

  - Duża nadzieja w tym, że będzie deszcz lub śnieg i droga stanie się nieprzejezdna dla samochodów osobowych. Teraz już są koleiny, ale jak ktoś jeździ nawet drogim, ale służbowym autem, to nie boi się, że coś się stanie. No chyba, że się zakopie w błocie. Proszę, żeby urzędnicy skutecznie rozprawili się z chuligaństwem, które dzieje się tutaj w biały dzień! - mówi nam pani Izabela. 

  Dzielnica poinformowana przez nas o objeżdżaniu przez kierowców blokady obiecała, że w tej sprawie będzie konsultować się z policją i strażą miejską. Przypomnijmy, w przyszłym roku teren ten zostanie przejęty przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Powstanie tu Park Cichociemnych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 94

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 6
   NIEPRZYDATNY
  • 37
   WKURZONY
  • 29
   BRAK SŁÓW

  65Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nie mogę się doczekać 65 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Cieszy budowa świateł w ciągu KEN- zero reakcji na stojących pieszych - teraz sobie zwolnicie - i gdzieś mam wasze klocki sprzęgła i pospiech bo i tak mogę w każdej chwili was objechać jako kierowca.Czerwone za którego przejechanie dużo kosztuje spowolni ten pęd pseudokierowcow.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zwykły obserwator 64 6 miesięcy temuocena: 75% 

   Burmistrz - dywersant, to stachanowiec (1470% normy) sabotażu, przy POW wykombinował takie przemyślne skrzyżowania z uskokiem, plus odpowiednia regulacja świateł, likwidacja paru skrzyżowań, kilku lewostkrętów. I sukces jest, 7/24 Ursynów zakorkowany. Także zdemolował Park, bo zgodził się, aby budowa zajęła część Parku. Teraz paraliżuje KEN światłami - jakoś trzeba wreszcie całkowicie storpedować komunikację. Na Kabata zasłupkował znowu, zlikwidował kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Okaże się, że nie on bo POW to GDDKiA, tak też stado dywersantów - te durnowate budowy, skrzyżowania kretyńskie. I tak łapka w łapkę sabotażyści rozkręcają się.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KACZKALEWACZKA 63 6 miesięcy temu

   Absolutnie popieram! Jawnie działają na szkodę dzielnicy. Szpital otworzą na święte nigdy a Domy Kultury to jak grzyby po deszczu żeby takim wysadzonym z sejmu Beatkom Rusinowskim załatwić zwycięstwo w transparentnym i jawnym konkursie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Następny proszę 62 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Przerzuc swoje obserwacje na pieszych których nie przepuszczasz na pasach frustracie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rudy_z_Natolina 61 6 miesięcy temuocena: 19% 

   Przecież na chwile obecną to jest normalna droga gruntowa. Sama Dzielnica naraża się na pozew sądowy. Nie jestem za jeżdżeniem tamtędy ale stawianie blokad bo kilku krzykaczy jest niezadowolonych to jakiś absurd.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Light 60 6 miesięcy temuocena: 85% 

   Od uchwały z 2016 jest oznakowny park gminny chroniony wg ustawy o ochronie przyrody . Sprawdź i nie wprowadzaj dezimformacji.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 23 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rudy_z_Natolina 59 6 miesięcy temuocena: 20% 

   Podaj mi link do tej uchwały i do tego oznaczenia.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rudy_z_Natolina 58 6 miesięcy temuocena: 20% 

   I oczywiście przedstaw jakąś mapę z zakresem obowiązywania i dobrze proponuję doucz się !

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Light 57 6 miesięcy temuocena: 92% 

   Proszę spieszę z pomocą w edukacji jak potrzebna Linków załączać nie można. Google. Uchwała Nr XXVII/693/2016 z dnia 12 maja 2016 Na końcu masz załącznik mapę w pdf. Dwa na geoportal360.pl gdzie masz aktualne granice i numery działek wbijasz adres i masz że nie jest już oznaczona jako droga. Polecam się z rozjaśnieniem.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 24 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Machariel 56 6 miesięcy temuocena: 44% 

   Kiedy goje polaczki marne, zrozumieją, że samochód służy do podróży poza miasto?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~To niedobra jest 55 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Ilez szowinizmu i ksenofobii we wpisie tego nowoczesnego ewro-pejczyka. Fajny ten portal, ze pozwala na takie wpisy.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazer 54 6 miesięcy temuocena: 72% 

   Gdzie policja i straż miejska utrzymywana z naszych podatków???!!! Przecież to są stale te same auta i osoby, karać mandatami i spokornieją.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 53 6 miesięcy temuocena: 80% 

   po co zamazywac tablice rejestracyjne auta? RODO nie chroni samochodu ani jego tablic . POlecam wyslac stazyste z redakcji niech przez 2 godziny pstryknie parenascie fotek i wysle je na Walicow - czyn spoleczny wykonany- efekt piorunujacy dla tych co robia sobie skrot - wszyscy beda zadowoleni:)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sąsiad 52 6 miesięcy temuocena: 21% 

   Zadaniem dziennikarza jest informować. Zadaniem donosiciela jest donosić. Zamiast szczuć dziennikarzy na kierowców pokaż, że masz jaja i sam idź na psy.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 51 6 miesięcy temuocena: 86% 

   Panie sasiad zakladam ze jak pan widzisz ze kogos napadaja kradna czy cokolwiek innego to udajesz ze ty nic nie widzisz ze to nie twoja sprawa - bo jak sam to nazwales to jest donosicielstwo. Ciekawe czy jak taka ze spraw dotknie osobiscie Pana to co Pan zrobi? - przeciez nie pojdzie Pan doniesc na zlodzieja bo to wstyd:) i zakladam ze musisz byc czlowiekime dosc mlodym badz z dosc ubogim slownictwem - bo okreslenia psy uzywa sie najczesciej w szkole- tydziez krotko po szkole badz wsrod kolegow na blokowiskach w tym samym wieku. To ze rozjezdzaja Nasz wspolny Park to pana nic nie obchodzi- ale musze Panu nadmienic ze pozniej dzielnica czy miasto z Pana podatkow bedzie placila za poprawe tego co owi kierowcy zniszczyli

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~felga 50 6 miesięcy temuocena: 42% 

   Trzeba wezwać wojsko na pomoc, są wolni rozebrali rurę do "Czajki". Burmistrz jest zajęty organizacją pchlego targu pod UD, więc nie ma na to czasu.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Nosacz 49 6 miesięcy temuocena: 56% 

   Bede się tamtędy woził moim powozem w tidiaju z wyciętym filtrem deeepeeefff i co mi zrobicie??? Ja tu jestem panem na dzielni. Z drogi śledzie, Janusz jedzie za kazurkom.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sąsiad 48 6 miesięcy temuocena: 48% 

   Kiedy połączenie ul. Belgradzkiej z ul. Pileckiego wokół górki kazurki? To pomoże chronić Park Cichociemnych i pomoże rozładować korki na ul. Stryjeńskich.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 47 6 miesięcy temuocena: 72% 

   Taaaak - co zdewastuje otuline lasu - na zawsze. W dodatku CALA Belgradzka zamieni sie w nastepny horror komunikacyjny. Na zawsze! Kto ma WPI na rejestracji, temu lata, co bedzie z mieszkancami Ursynowa. Zas w naszym interesie jest zamkniecie przejazdu dla WPI, a NIE tworzenie nowych sciekow komunikacyjnych przez dzielnice. Kazde ulatwienie przejazdu powoduje masowy naplyw nowych pojazdow. Tak jest wszedzie na swiecie - sprawdzone, udowodnione. Wystarczyloby zamknac przejazdu dla WPI i mamy spokoj oraz zmniejszenie korkow o 80%.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 18 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bandyterrorysta 46 6 miesięcy temuocena: 37% 

   Bandyty! Terrorysty! Metrem jeździć! Do Ożarowa, czy Piaseczna też! Przecież metro cudownie wszędzie dowiezie! Park rozjeżdżajom! Huk, że to od lat pas piachu i błota! Ale park bedzie! I światła wszędzie postawić, bo debile zapomnieli, że nawet jak mają zielone, to mają się upewnić, że nic nie jedzie... Społeczeństwo umysłowych ameb, które tylko o własnej dupie potrafi myśleć... Nie stać mnie na auto, to niech somsiad też nie jeździ. Żal dupę ściska jak się niektórych tu czyta. Na czele z autorką, która najwyżej paski dla TVPis powinna pisać.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 45 6 miesięcy temuocena: 77% 

   Żal dupę ściska, jak się niektórych tu czyta...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Korkostuj 44 6 miesięcy temuocena: 78% 

   Metro naprawdę rozwiązuje te problemy

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pozdro 600 43 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Jeździk sobie słoiku do Ożarowa do pracy z Kabat jak nie umiesz nic znaleźć w centrum

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dark 42 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Mniej miasta w mieście! Ziemia dla ziemniaków! A tak na serio - nie można postawić zwykłego znaku "zakaz ruchu"?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 41 6 miesięcy temuocena: 82% 

   Halo halo, nie po to kupują SUVY i inne paraterenówki żeby szanować przepisy ruchu i zachowywac zdrowy rozsądek.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~janjan 40 6 miesięcy temuocena: 38% 

   Duży (W Suvie) może więcej ??? :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 39 6 miesięcy temuocena: 86% 

   Dziedzic jeździł powozem... Kupię powóz = będę dziedzic!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wisiek 38 6 miesięcy temuocena: 27% 

   JOKER ??? ...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wisiek 37 6 miesięcy temuocena: 47% 

   .... brak słów i niemoc ...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiesiek 36 6 miesięcy temuocena: 46% 

   ... przykra sprawa ... Zarząd Dróg oraz Pan Burmistrz ... nie spisali się ... My kłócimy się o to czy można czy nie można przejeżdżać przez Park Cichociemnych... ostatnio ktoś przejechał ostaniego lisa ... z "Lasu Kabackiego" ... to już nie las ... to już NIE MY!!!!!! ....

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jack 35 6 miesięcy temuocena: 86% 

   o kurde ! szkoda mi tego liska ( jesli to ten), spotkałem go 5 maja , wymieniliśmy długie spojrzenia, zrobiłem mu kilka fotek, mam je w telefonie, za bardzo się oswoił ; a z drugiej strony mnóstwo wolno biegających psów , gdy jest zakaz i nikt tego nie egzekwuje, zostały ze 2 sarny , pewnie nie na długo

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rolo 34 6 miesięcy temuocena: 100% 

   przykrą sprawą to jest kolejna wycinka drzew w lesie kabackim

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiesiek 33 6 miesięcy temuocena: 45% 

   Przypominam!!! Uchwała nr XXVII/693/2016 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 12 maja 2016r. w sprawie utworzenia parku miejskiego na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy :)))

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jako 32 6 miesięcy temuocena: 80% 

   Pani Łobocka, ma Pani jakiś problem z Kabatami? Były chłopak tam mieszkał? Dlaczego tak uparcie Pani pisze, że to Kabaty rozjeżdżają przyszły park? A Natolin, Moczydło i Konstancin to nie? Naprawdę tylko Kabaty? Ma Pani jakąś analizę tablic samochodów? Trochę obiektywizmu! Osobiste urazy i porachunki z byłym zostawiamy przed drzwiami Redakcji

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 55 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~czekamy 31 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Burmistrz przez wybudowanie ul. Rosnowskiego wpuścił na Kabaty samochody z Góry Kalwarii, Warki, Czerska, Kołbieli, Garwolina, Kozienic, Puław, Piaseczna, Konstancina, Wilanowa, Powsina itd. Nie zrobił wyjazdu z Kabat dla ogromnej rzeki aut i dlatego kierowcy szukają wszelkich sposobów, aby wydostać się z tego kotła. Rzetelność dziennikarska nakazuje jak najczęściej pytać burmistrza o to co zrobi w najbliższym czasie, aby rozładować ogromne korki na ul. Stryjeńskich, w al. KEN i na ul. Rosoła.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 30 6 miesięcy temuocena: 86% 

   Zrobi garażowkę.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jac. 29 6 miesięcy temuocena: 100% 

   @~czekamy Przypomnę Panu, że na tego burmistrza głosowała zdecydowana większość Ursynowian w wyborach. Już PO tym, jak otworzył Rosnowskiego. Dla mnie bylo to ogromym szokiem. Więc chyba nie musi się z tego tłumaczyć, skoro wyborcy powiedzieli OK.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ares 28 6 miesięcy temuocena: 79% 

   A gdzie jest nasza dzielna policja ja się pytam ???

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Korbol 27 6 miesięcy temuocena: 45% 

   Co to kurła za tytuł!! Tam nie ma żadnego parku!!! Bawicie się w tvp, albo gorzej? "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." Joseph Goebbels

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~janjan 26 6 miesięcy temuocena: 61% 

   Jest uchwała zgodna z ustawą o ochronie środowiska, jest oznakowanie, są tabliczki, są ławki, są wreszcie ludzie którzy tam spacerują , to bo co bawisz sam sie w Josepha Goebbelsa ???

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 25 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~autochton 25 6 miesięcy temuocena: 47% 

   A nie tvn lub polsat?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Żyd_kiewicz 24 6 miesięcy temuocena: 59% 

   Płytkie i godne ubolewania jak na XXI wiek jest powoływanie się na Niemieckiego faszystę, kłamcę i mordercę - to nie najlepszy pomysł i mam nadzieje, że nie ma pan potomstwa bo o panu już można mieć wyrobione zdanie, niestety... Ale, sprubójmy panu pomóc - park jest i mało tego, co roku może się tam pan "pobawić" na "pewnym" evencie; dwa, betonowe zapory powstały na jasnej podstawie (błagam, ststus niech już sobie pan sam "doklika") więc jazda po ich bocznych stronch łamie ów paragrafy; trzy: jeśli GPS ma Polski status prawny do wytyczania zgodnych z z Polskim prawem dróg, to niestety ale trzebna się nieco rozczarować bo tak nie jest - to zwykła "apka" w telefonie bez żadnego prawomocnego uwarunkowania i pan ponosi pełną konsekwencje jej używania na "ślepo" Na koniec, dziwie się policji że mając podstawy prawne i ZDJĘCIA nic nie chcą zrobić ? no i najlepsze na koniec: do nie dawna stał tam znak, mówiący, że TYLKO właściciele tam stojących posesji mogę się po tym terenie poruszać.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ło matko i curko 23 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Sprubójmy, Niemiecki, Polski, do nie dawna...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mdo 22 6 miesięcy temuocena: 35% 

   Skoro jeżdżą mimo utrudnień, to widocznie muszą. Nikomu nie daje to do myślenia? Gdyby Ursynów był przejezdny, to te kloce nie byłyby potrzebne.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 21 6 miesięcy temuocena: 80% 

   Taaa, złodzieje też kradną "bo muszą"? Więc musimy to zaakceptować?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 39 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hehehe 20 6 miesięcy temuocena: 64% 

   Metro jest przejezdne nie boli cię tyłek od stania w korku?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ursik 19 6 miesięcy temuocena: 38% 

   ofroad ta moglaby biec droga wlasnie kameralnie wsrod zieleni

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Smok 18 6 miesięcy temuocena: 71% 

   Pani Anno trawy szkoda ...natomiast nawłoć jest gatunkiem obcym i ekspansywnym !

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arti 17 6 miesięcy temuocena: 71% 

   Szanowni Państwo tu wystarczy łopata, trochę chęci i kilka osób. Wykopać rowy tu gdzie oszołomy jadą i po problemie. Nie jakieś duże, co by tylko koło wpadło. Kilku cymbałów zawiśnie na podwoziu i się skończy rajd po parku. Są portale i można się spotkać w sobotę czy niedziele. Połączyć przyjemne z pożytecznym. Pozdrawiam.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~konstytucja 16 6 miesięcy temuocena: 64% 

   Strazacy mogli by woda zatopic te koleiny, nie trzeba by czekac na pogorszenie pogody.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 18 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wisiek 15 6 miesięcy temuocena: 37% 

   ... fajne ... ale trzeba tak poważnie uderzyć do Zarządu Dróg ... burmistrza Ursynowa ... i pokazać im, że Park istnieje od 2016 roku bo tak uchwalili :) Uchwała nr XXVII/693/2016 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 12 maja 2016r. w sprawie utworzenia parku miejskiego na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Antek 14 6 miesięcy temuocena: 63% 

   Mówiłem, że da się tamtędy przejechać i spokojnie można wyższym autem sobie poradzić :-) Nic nie dadzą takie blokady - ruch jak na Marszałkowskiej.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wiesiek 13 6 miesięcy temuocena: 21% 

   przejedź się po swoim zabetonowanym .. mózgó???? nie wiem czy masz??? .....

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pabar 12 6 miesięcy temuocena: 77% 

   A dlaczego nie pokazać numerów rejestracyjnych tych niedzielnych kierowców. Chamstwo i głupotę trzeba piętnować.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Urs. 11 6 miesięcy temuocena: 75% 

   Poczekajcie do momentu zamknięcia zjazdu z S2 to się dopiero będzie działo, to jest początek atrakcji.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~janjan 10 6 miesięcy temuocena: 40% 

   Niektórzy jeżdżą ul. Leśną przez las kabacki, tez się da...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gąsek 9 6 miesięcy temuocena: 42% 

   Trzeba jutro wypróbować ten przejazd.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rolo 8 6 miesięcy temu

   hahahahaha, dobre :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kok 7 6 miesięcy temuocena: 69% 

   postawcie straż miejską na kilka dni i będzie spokój

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sceptyczny 6 6 miesięcy temuocena: 94% 

   E tam, na Nowoursynowskiej jak chamstwo jeździło na zakazie pieszym po nogach to kontrole straży nic na dłuższą metę nie dały. Pomogły dopiero fizyczne bariery, ale te było tam łatwiej ustawić, bo wąsko. A tutaj całe pole do wygrodzenia...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wolak 5 6 miesięcy temuocena: 73% 

   Deska + kilka gwoździków rozwiąże problem - my tak zrobiliśmy i mamy spokój !

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kazury 20 4 6 miesięcy temuocena: 21% 

   Dostaniesz mandat 5000 złotych, gratulacje

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~O rety 3 6 miesięcy temuocena: 81% 

   Kazury srury- twój gruchot pewnie jest tańszy niż ten niby mandat,a pisał ci już ktoś że tam są takie koleiny że jak będzie szedł ktoś z wiadrem gwozdxi na budowę to się może niechcący potknac i rozsypać zawartość i tak co drugi dzień...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kazury 20 2 6 miesięcy temuocena: 22% 

   Moje auto jest warte znacznie więcej, mam hatchbacka i właśnie przez ten park jeżdżę

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 1 6 miesięcy temuocena: 78% 

   @Kazury 20 A jak na razie mandacikiem możesz oberwać ty. A po "desce" nie ustalisz kto i jak wymienisz sobie komplecik opon to może zmądrzejesz upośledzony głupku. Takich jak ty mozna uczyć tylko kopem i przez łeb.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.311 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020