REKLAMAA1 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Przejazd przez ul. Na Przyzbie - przed i po końcowych pracach

  Przejazd przez ul. Na Przyzbie - przed i po końcowych pracach (SK)

  W dniu, gdy napisaliśmy o kłopotliwych dla kierowców nieukończonych przejazdach rowerowych na remontowanych ścieżkach wzdłuż Belgradzkiej i alei KEN, na miejscu pojawiły się ekipy remontowe. Dziury zastąpiła wreszcie gładka nawierzchnia nowego asfaltu.

  Przypomnijmy, przez całe tygodnie na prawie ukończonych budowach ścieżek rowerowych przy ul. Belgradzkiej i alei KEN nic się nie działo. Drogowcom pozostały tylko wykonać fragmenty nawierzchni ulic poprzecznych. Nierówna, kamienista nawierzchnia niszczyła wyjeżdżającym kierowcom podwozia samochodów i urywała tłumiki.

  - Ścieżka na skrzyżowaniu z ul. Na Przyzbie ma nieoznakowany dół do niszczenia tłumików i zawieszenia samochodów - informował nas pan Andrzej.

  - Jak długo jeszcze będziemy tu urywać tłumiki? Dlaczego nikt tej ścieżki nie dokończy, jak należy - pytał inny mieszkaniec Kabat.

  W ubiegłym tygodniu rzecznik Zarządu Dróg Miejskich obiecywał, że sprawa zostanie zakończona w ciągu kilku dni. Niestety, do niedzieli ekipa firmy Fal-Bruk nie pojawiła się ani na Belgradzkiej, ani w alei KEN, przekraczając określony w umowie termin zakończenia inwestycji o ponad trzy tygodnie.

  W poniedziałek po południu nasz reporter ponownie odwiedził oba miejsca. I tym razem coś drgnęło. Na Belgradzkiej pojawił się walec drogowy, który kończył już prace na wylanym asfalcie. Z kolei w alei KEN na przejazdach przez ul. Kabacki Dukt i Na Przyzbie potężne wyrwy w nawierzchni zostały zalane asfaltem i można już było po nich jeździć, bez obaw o stan podwozia samochodu i o dętki w rowerze.

  Teraz mieszkańcy czekają aż ursynowska firma, która za prawie milion złotych na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich wykonała w lipcu remonty ścieżek i chodników, weźmie się za zniszczoną zieleń. Do obsadzenia jest cały pas wzdłuż alei KEN między Wąwozową a Wilczym Dołem. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mieszkaniec2 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   Parkowanie i parkowanie, wszędzie auta mimo metra

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3857 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020