REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Czasu mamy coraz mniej, a psa trzeba jednak wyprowadzać. Z pomocą przychodzą Janka i Natalka - ursynowskie uczennice, które za drobną opłatą chętnie wyprowadzą naszych pupili.

  Janka i Natalka to dwie siódmoklasistki z Ursynowa. Dziewczynki zdecydowanie nie chcą siedzieć bezczynnie w oczekiwaniu, aż ktoś poda im wszystko na tacy. Dlatego kiedy wymarzył im się wspólny obóz, postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. A raczej... psie smycze!

  - Bardzo kochamy zwierzęta, dlatego, aby zarobić na wymarzony obóz, wyprowadzamy psy - tak brzmi ogłoszenie wywieszone na jednej z latarni w pobliżu ul. Mandarynki.

  Skąd pomysł na wyprowadzanie psów? Jak tłumaczy opiekun dziewczynek pan Łukasz, dla Janki i Natalki będzie to cenna lekcja samodzielności. To również okazja dla młodych ludzi, by przekonali się, że pieniądze nie spadają z drzew.

  - Były różne pomysły, żeby pchnąć dziewczynki do poznania wartości pieniądze i szacunku do niego. Pokazać im, że czasami trzeba się trochę postarać, a nie tylko prosić mamę i tatę o pieniądze - zauważa pan Łukasz.

  Cenna lekcja na przyszłość

  To też nie tak, że uczennice same muszą uzbierać na cały obóz. Rodzice jak najbardziej wspomogą swoje pociechy. Jednak zebrane w czasie samodzielnej pracy doświadczenie, może się w przyszłości okazać dla dziewczynek cenną lekcją. Dobrze wie o tym Janka, dla której takie drobne prace to nie pierwszyzna.

  - Dwa lata temu zbierała na hoverboarda [rodzaj elektrycznej deskorolki - dop. red.], sprzątając samochody. Teraz poznała w szkole Natalkę i świetnie się z nią dogaduje. Chciały razem pojechać na obóz, dlatego po rozmowie z rodzicami Natalki uznaliśmy, że mogą się do niego dołożyć - mówi pan Łukasz.

  Dziewczynki swoją ofertę kierują do psiaków z Natolina i najbliższej okolicy. Pod warunkiem, że nie są agresywne. Z uwagi na rok szkolny spacery od poniedziałku do piątku odbywają się od godziny 15. W weekendy Janka i Natalka wyprowadzają także rano.

  Godzinny spacer to wydatek rzędu zaledwie 10 zł. Natomiast dla mniej wymagających czworonogów Janka i Natalka mają tańszą opcję - 5 zł za 30 minut spaceru. Dla stałych klientów dziewczynki przygotowały rabat. Zainteresowani za szczegółowymi informacjami powinni rozglądać się w okolicach ulic Mandarynki i Lasek Brzozowy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 45

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Pyton 4 ponad rok temuocena: 67% 

   No, no. Duch sąsiedztwa ma się na Natolinie bardzo dobrze. Cieszę się. Najpierw pani pomogła seniorowi, a teraz te młode przedsiębiorcze. No i psy będą wychodzone. Swoją drogą, ciekawe czy nadal istnieje instutucja sásiedzkich cioć i wujków.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby
  • ~123 3 ponad rok temuocena: 75% 

   Zuch dziewczyny!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby
  • ~Nauczyciel 2 ponad rok temuocena: 88% 

   Można? Można! Brawo dla dziewczynek! Ukłony dla rodziców

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby
  • ~hbk 1 ponad rok temuocena: 89% 

   To ogłoszenie wisi też na przystanku Mandarynki 01 w stronę Kabat. Brawo dziewczyny, brawo opiekunowie!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.4967 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022