REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Kolorowe i żywiołowe disco, a może bardziej intymne i stonowane performing art improvisation? Podczas Ursynowskiego Turnieju Tańca Sportowego tancerze z całej Polski pokażą, na co ich stać niezależnie od kategorii. W sobotę rozgrzeją parkiet przy ul. Tanecznej do czerwoności.

  Już w tę sobotę na Ursynowie będzie można podziwiać niesamowite taneczne umiejętności często okraszone kolorowymi i bajecznymi strojami. Do Szkoły Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej zjedzie ponad 1000 tancerzy z całej Polski. Będą rywalizować o medale Ursynowskiego Turnieju Tańca Sportowego.

  - Zawody są otwarte i przeznaczone dla wszystkich tancerzy i klubów niezależnie od przynależności do jakiejkolwiek organizacji tanecznej lub jej braku. Zostaną rozegrane z podziałem na kategorie wiekowe i poziomy zaawansowania - mówi Jacek Sennewald ze szkoły tańca Hand to Hand, organizator turnieju.

  Będą tańczyć przez cały dzień!

  Zawodnicy zmierzą się między innymi w żywiołowym i kolorowym Disco Dance, bardziej nowoczesnym Hip-Hop czy intymnym i stonowanym Performance Art Improvisation. Na parkiecie zameldują się soliści, duety oraz grupy. Nie zabraknie także formacji.

  - Warto zwrócić na nie uwagę. Na parkiet wychodzi wówczas nawet do 24 osób i wszyscy wspólnie wykonują układ - tłumaczy organizator turnieju.

  Ze względu na ogromną liczbę zawodników turniej będzie odbywał się na aż trzech parkietach. Zawody potrwają niemal cały dzień - od 8 do 21:30.

  - Następny turniej trzeba chyba będzie rozbić na dwa dni - stwierdza z uśmiechem Jacek Sennewald.

  Ursynowski Turniej Tańca Sportowego odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej 54/58. Wstęp płatny. Liczba miejsc dla widzów jest bardzo ograniczona. Patronem medialnym imprezy jest portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.444 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022