REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2020, 14:23 komentarzy 1

  (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  Tylko 150 szczęśliwców będzie mogło wziąć udział w "Kosmicznych warsztatach" na Ursynowie. To nie tylko propozycja dla modelarzy i fanów Gwiezdnych Wojen, ale też okazja do spróbowania swoich sił w kierowaniu dronem, samolotem lub zdalnie sterowanym samochodem. To zaledwie część atrakcji zaplanowanych w najbliższą niedzielę, na które można się już zapisywać. 

  Każdy, kto doskonale potrafi składać miniaturowe wersje statków kosmicznych albo chce podpatrzeć jak robią to bardziej doświadczeni modelarze, ma szansę zrobić to już w najbliższą niedzielę.

  W urzędzie dzielnicy podczas warsztatów będzie można zbudować plastikowego Tie Fightera z figurką pilota. Każdy uczestnik otrzyma model statku kosmicznego z Gwiezdnych Wojen ze specjalną podstawą do prezentacji. Udostępniona zostanie instrukcja, niezbędne narzędzia oraz pomoc wykwalifikowanego instruktora. Na koniec zbudowany model będzie można zabrać do domu i pochwalić się efektem swojej pracy.

  Podobne zasady będą obowiązywały podczas warsztatu malowania figurek fantasy. Oprócz wszystkich niezbędnych materiałów uczestnicy mogą liczyć na bezcenne rady mistrzów, którzy zdradzą wiele tajników tej niezwykle popularnej aktywności.

  Poczuj się jak Han Solo

  Dla wielbicieli wirtualnej rzeczywistości przygotowano symulatory lotów. Będzie można zasiąść za sterami myśliwca x-wing z Gwiezdnych Wojen, śmigłowca i samolotu oraz pokierować dronem wielowirnikowym. Fotorealistyczne symulatory oddadzą rzeczywiste warunki lotu oraz decyzje pilota.

  Dla fanów Gwiezdnych Wojen przygotowano też grę bitewną X-Wing. Po krótkim treningu rozpocznie się pojedynek miniaturowych statków kosmicznych. Gracze będą mogli zdecydować, czy chcą walczyć po stronie rebelii, czy też imperium. 

  Kto jednak woli spróbować swoich sił w kierowaniu zdalnie sterowanymi samochodami, również będzie miał na to szansę. Na dwóch torach, umożliwiających różne warianty jazdy, instruktorzy poradzą jak najefektywniej korzystać z aparatury do kierowania małymi elektrycznymi pojazdami.

  Na wszystkie atrakcje zaplanowane na niedzielę, 11 października obowiązują wcześniejsze zapisy online.
  Ze względu na pandemiczne obostrzenia wydarzenie zostało podzielone na trzy tury rozpoczynające się o godzinach: 11:00, 13:00 i 15:00. W każdej półtoragodzinnej zabawie wziąć udział może tylko 50 osób. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Maseł Michowski 1 ponad rok temuocena: 100% 

   I Bartek z kolegami już się nie czepia, że takie imprezy urząd robi? A podobno za wszystkimi tymi atrakcjami, jak zawsze stoi dawny król platformowego trolowania niejaki "człowiek Masło", sowicie opłacany z naszych podatków kolejnymi niepotrzebnymi zleceniami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4163 sekundy
  REKLAMAA2 SWYFT 24.09.2021 - 23.10.2021