REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 stycznia 2022, 14:07

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W dobie internetu łatwo znaleźć niemal każdą ważną informację - w sieci królują jednak ogromne portale informacyjne i media społecznościowe, które zgarniają lwią część ruchu i aktywności użytkowników. Nie oznacza to jednak, że na porażkę skazane są mniejsze serwisy, które często mają charakter lokalny lub skupiają się na swojej niszy tematycznej. Jednym z takich serwisów jest warszawski portal Nabemowie.pl, którego trzon stanowią informacje z Bemowa, Woli czy podwarszawskich Starych Babic i Ożarowa Mazowieckiego.

  Najnowsze wiadomości i informacje o wydarzeniach kulturalnych

  W świecie internetu najważniejszym towarem są informacje i wiadomości, które znajdziemy na dziesiątkach portali w całej sieci. Nic więc dziwnego, że o naszą uwagę nieustannie walczą serwisy społecznościowe czy portale informacyjne. Ich szeroki zakres działania sprawia jednak, że powstają luki tematyczne lub regionalne, które chętnie zagospodarowują mniejsze serwisy. Do tych ostatnich zaliczyć można chociażby warszawski portal Nabemowie.pl, który skupia się na zachodniej części warszawskiej aglomeracji (Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Bemowo, Wola, Ochota, Bielany). Trzonem tematycznym serwisu są oczywiście najważniejsze wiadomości z regionu, których zresztą dostarczają często sami czytelnicy serwisu (na przykład za pośrednictwem Facebooka). Na jego łamach pojawiają się także informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń kulturalnych i inicjatyw społecznych - nie tylko tych, które odbywają się na Bemowie, ale też na terenie całej stołecznej aglomeracji.  Na łamach serwisu znajdziemy też prognozę pogody, program TV czy inne przydatne informacje ogólne. 

  Fachowcy, firmy i usługodawcy ze stołecznej aglomeracji

  Serwis nie oferuje jednak tylko i wyłącznie newsów. Na jego łamach znajdziemy także liczne porady dotyczące codziennych problemów. Serwis to także okazja z zapoznaniem się z ofertami lokalnych firm i przedsiębiorstw, które za jego pośrednictwem docierają do klientów ze swojej bezpośredniej okolicy. Znajdziemy tu także ogłoszenia i oferty pracy z całego regionu, które zresztą sami możemy dodawać. Serwis obecny jest także we wspomnianych już mediach społecznościowych - poświęconą mu stronę znajdziemy na Facebooku. Nabemowie.pl to jedna z części sieci portali, które zasięgiem obejmują prawie całą stołeczną aglomerację. Jak trafić na jeden z serwisów powiązanych z domeną? Wystarczy przejść pod adres Wotwocku.info lub wpisać w wyszukiwarce frazę "Otwock info" - wówczas znajdziemy portal poświęcony wschodniej części Warszawy i jej okolicom. Wszystkie portale z sieci są swego rodzaju poradnikami i niezbędnikami wiedzy o regionie. 

  Artykuł załadowany: 0.3721 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022