REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 stycznia 2022, 16:44

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Decydując się na dziecko, chcemy dla niego wszystko to, co najlepsze. Przez całą ciążę przygotowujemy wyprawkę, czytamy poradniki dotyczące pielęgnacji i wychowania niemowląt, szukamy rad u bardziej doświadczonych rodziców. Gromadząc wszystko to, co potrzebne trafiamy na ogromny wybór akcesoriów i śliczne, modne ubrania dla dzieci.

  Od razu chciałoby się wykupić cały asortyment, ponieważ wszystko wydaje się potrzebne. Jednak przy wyborze wyprawki zastanówcie się, czy to wszystko jest konieczne, żeby nie kupować czegoś, co tylko zajmie miejsce w szafie i będzie zbierać kurz. Nie potrzebujecie akcesoriów typu podgrzewacze do butelek, termosy jeśli dziecko będzie karmione piersią. Warto zainwestować w poduszkę do karmienia, typu rogal. Odciąża kręgosłup podczas karmienia dziecka (nieważne czy piersią, czy butelką).

  Warto zastanowić się nad wózkiem. Jego rodzaj powinniśmy dobrze przemyśleć. Jeśli mieszkacie w bloku, dobrym rozwiązaniem są wózki lekkie i składane. Na wsi przydadzą się porządne pompowane koła. W zestawie z wózkiem warto pomyśleć o pojemnej torbie na drobiazgi- pampersy, mokre chusteczki, butelki, zabawki, zapasowe ubranka.

  Przed wyborem fotelika samochodowego warto poczytać o klasyfikacji ADAC, Test plus, testach zderzeniowych. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w dobrym sklepie z fotelami i rozmowa z wykwalifikowanym doradcą. Każdy chce, aby jego dziecko było bezpieczne w podróży, prawda?

  Ubranka dla dzieci to kolejny punkt na liście rzeczy niezbędnych. Powinny być wygodne, z naturalnych tkanin. Na początek nie kupujcie zbyt dużo garderoby, ponieważ noworodki bardzo szybko rosną. Nawet już po dwóch tygodniach mogą potrzebować wymiany ubrań na rozmiar większe.

  Kolejna sporną kwestią jest kąpiel niemowlaka. Wanienka czy wiaderko? Obie opcje mają swoje plusy i minusy. W klasycznej wanience łatwiej jest umyć niemowlaka, ponieważ jest lepszy dostęp do całego ciałka. Głównym minusem są jej wymiary. Dziecko może też się w niej obrócić głowa do wody. Wiaderko zajmuje mało miejsca.

  Noworodek czuję się w nim bezpiecznie ze względu na ciasnotę i kształt. Jednak dla mało doświadczonych i niepewnych rodziców może wywołać przerażenie. Maluszka trzeba cały czas trzymać a w kąpieli nietrudno o śliskie dłonie.

  Następna przydatną rzeczą przy małym dziecku jest Bujaczek/leżaczek. Tutaj wybór jest ogromny i zróżnicowany. Od zwykłych kołysek, po wibrujące i grające bujaczki.

  Wszystkie kwestie należy dobrze przemyśleć, zebrać wywiad wśród znajomych czy rodziny, aby nie kupić czegoś niepraktycznego, zbędnego lub zwyczajnie mało bezpiecznego. Śliczne ubrania dla dzieci znajdziecie tutaj: https://rever.com.pl/product-category/kids/dziewczynka/sukienki-dziewczynka/

  Artykuł załadowany: 0.4033 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022