REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 września 2020, 17:51 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Damian Narecki, kulturysta, trener w UCSiR

  Damian Narecki, kulturysta, trener w UCSiR (UCSiR)

  Ursynowscy sportowcy mają powody do dumy. Damian Narecki w najważniejszych zawodach kulturystycznych w Polsce zajął czwarte miejsce. Wyróżniona została też drużyna siatkarzy, stworzona przez pracowników UCSiR, której udało się awansować do Ekstraligi.

  Ostatnie dwa tygodnie dla pracowników Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji to był czas radości z sukcesów. W miniony weekend, 18-20 września, podczas FIWE Fitness Trade Show odbyły się najważniejsze zawody kulturystyczne w kraju - Słodkiewicz Classic, Puchar Polski w KIF oraz Debiut Rematch Edition.

  Podczas zawodów, w których zmierzyło się ponad trzystu najlepszych zawodników rywalizujących o miano najsilniejszych w Polsce nagrodę zdobył ursynowianin. Damian Narecki, na co dzień trener w USCiR zajął wysokie czwarte miejsce w zawodach Słodkiewicz Classic. 

  Z kolei, 11 września w Kuźni Kulturalnej, odbyła się Gala Play Volley, kończąca wyjątkowy, bo przerwany przez pandemię sezon Zima 2020. Udało się go skończyć dopiero na początku lipca. Niemniej jednak dla drużyny pracowników Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji okazał się on bardzo udany. Nasi siatkarze-amatorzy zaczynali sezon grając w I Lidze, a skończyli awansem do Ekstraligi.

  Podczas gali podsumowano dokonania wszystkich drużyn i wyróżniono poszczególnych zawodników, w tym siatkarzy z UCSiR. Oprócz pucharu i złotych medali za zwycięstwo w I Lidze, MVP I Ligi oraz najlepszym atakującym został Mariusz Kowalski, kierownik pływalni „Moczydło”. Karolina Bigos z działu organizacji imprez została uznana za najlepszą zawodniczkę, a Marek Miaśkiewicz z działu IT najlepszym rozgrywającym.

  Pozostali zawodnicy grający w ursynowskiej drużynie to Agnieszka Domańska, Tomek Mazurkiewicz, Krzysztof Naporowski, Piotr Kondratowicz oraz gościnnie występujący Maciek Jurasz. W nowym sezonie do składu dołączy nowy zawodnik -  Michał Gorzeń, ratownik pracujący na pływalni Aqua Relaks.

  Nowy sezon Play Volley – Ligi Siatkarskiej Firm  rusza już 6 października.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~hbk 2 26 dni temuocena: 100% 

   Pan kulturysta wygląda jak atlas anatomiczny.

   Edytowany: 26 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick_znik 1 25 dni temu

   nie rozumem tego sportu.. ale mimo to gratulacje! Czasem go widuję na siłce - sympatyczny koleś.

   Edytowany: 25 dni temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2364 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020