REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zabezpieczenie przedmiotów czy dokumentów, które nie powinny trafić w niepowołane ręce, jest absolutnie konieczne i najlepiej podejść do tematu kompleksowo. Na co więc zwrócić uwagę w momencie, kiedy chcemy zaopatrzyć się w odpowiedni sejf? Jaki sejf wybrać spośród wielu dostępnych na rynku?

  Sejfy ścienne

  Chcąc zachować pełną dyskrecję i bezpieczeństwo, można pokusić się o sejf ścienny. Ściany budynków służą nie tylko do oddzielania od siebie sąsiednich pomieszczeń. Wykonując w nich niewielki otwór możemy uczynić je niezwykle funkcjonalnymi. To właśnie tam montuje się niewielkich rozmiarów sejfy ścienne, które pozostają niezauważone przez osoby postronne.

  Sejfy Koliber w klasie bezpieczeństwa S1 PREMIUM

  Dyskretna skrytka w ścianie może zostać przysłonięta obrazem. Wówczas nikt niepowołany nie będzie snuł domysłów, że mamy coś do ukrycia. Żadna szkatułka czy szafka zamykana na klucz nie jest zapewnić równie wysokiego stopnia bezpieczeństwa dla znajdujących się wewnątrz dóbr materialnych, dokumentów, a nawet niewielkiej broni palnej. Kompaktowe rozmiary w przypadku sejfów ściennych nie oznaczają rezygnacji z korpusu o podwyższonej odporności na sforsowanie, specjalnie pogrubionych drzwi czy solidnych rygli.

  Ze względu na przystępną cenę i niewielkie rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu poziomu bezpieczeństwa przechowywanych skarbów potwierdzonym klasą bezpieczeństwa sejfy te znajdują wielu amatorów.

  Sejfy meblowe

  Nie każda skrytka na biżuterię, pieniądze czy broń musi mieć pokaźne rozmiary. Nie każda przestrzeń domowa czy biurowa pozwala na postawienie dużego sejfu. W wyższej klasy hotelach goście często mają do swojej dyspozycji sejfy meblowe. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby zabezpieczyć na czas swojej nieobecności w apartamencie kosztowności czy dokumenty.

  Sejfy ścienne KSN w klasie bezpieczeństwa S1

  Poza hotelami wspomniane wyżej sejfy doskonale sprawdzają się jako sejfy domowe. Najmniejsze modele ważą zwykle około trzydziestu kilogramów, więc można je z powodzeniem przenosić, bez potrzeby angażowania do tego odpowiedniej ekipy czy sprzętu. Modele z wyższej półki wyposaża się np. w samoblokujące systemy utrudniające przypadkowe kradzieże. Poza tym cechuje je mnóstwo innych rozwiązań stosowanych z powodzeniem w większych konstrukcjach. Wśród czołowych producentów takich sejfów w skali europejskiej nie mogło zabraknąć także polskich firm. Producent sejfów KONSMETAL to doskonały przykład na to, że Polacy znają się na tworzeniu skutecznych zabezpieczeń jak nikt inny.

  Sejfy wolnostojące

  Sejfy Koliber w klasie bezpieczeństwa S1 PREMIUM

  Najpopularniejszym rodzajem sejfu pozostają jednak sejfy wolnostojące. Wolnostojące sejfy dzięki coraz nowocześniejszemu designowi pełnią również swego rodzaju funkcję ozdobną. Dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego niezależnie od potrzeb każdy znajdzie coś dla siebie. Sejfy te dostępne są w wielu klasach bezpieczeństwa – S1, I, II, posiadają zaawansowane systemy ryglowania drzwi, dodatkowe systemy zabezpieczające mechanizm zamka przed próbą jego przewiercenia czy dodatkowy system bezpieczników blokujących sejf przy próbie włamania.

  Sejfy bezklasowe czy atestowane - jakie są różnice?

  Stojąc przed podjęciem decyzji o zakupie do swojego biura czy domu nowego zabezpieczenia na dokumenty i inne przedmioty nie możemy brać pod uwagę wyłącznie czynników związanych z ceną i rozmiarem. Tak naprawdę najważniejsze jest, by brać pod uwagę sejfy z odpowiednim atestem. Podobnie zresztą jak w innych dziedzinach życia, spełnianie przez markę rygorystycznych norm przekłada się na najwyższą jakość produktu. Jeżeli ktoś nie jest w stanie dać nam takich zapewnień, to czy można mu zaufać, jeżeli zamierzamy trzymać w sejfie coś, co pod żadnym pozorem nie może wpaść w niepowołane ręce?

  Przed zakupem warto dowiedzieć się więcej na temat klas bezpieczeństwa (mających podstawę prawną) oraz o poziomach ochrony antywłamaniowej. Różnice w cenach za pozornie ten sam sejf nie biorą się znikąd. Ma to swoje przełożenie w wielu płaszczyznach, które razem tworzą spójny system nie do złamania.

  Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa wzrasta potrzeba bezpiecznego lokowania najcenniejszych dóbr w domu rodzinnym czy w siedzibie firmy tak, żeby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu. Niekiedy w takiej sytuacji sprawdzą się sejfy do wmurowania, innym razem konstrukcje wolnostojące. Ważne, żeby pochodziły od sprawdzonych producentów, dla których główną dewizą jest najwyższa jakość firmowanych przez siebie wyrobów.

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~lolo 3 ponad rok temu

   No, w końcu zrozumiałem skąd te informacje o licznych włamaniach na Ursynowie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~X 2 ponad rok temu

   Hahaha, w punkt!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bombel 1 ponad rok temu

   A nie uważasz, że było odwrotnie. Że to firma dostrzegła, że jest kłopot na Ursynowie i pomyślała, że to świetny moment na zareklamowanie usługi?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3668 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021