REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  2016 rok już się skończył, ale ciągle jest jeszcze żywy w naszej pamięci! Wspomnieniom i podsumowaniom nie ma końca. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili co najlepiej czytało się na Haloursynow.pl w minionym już roku. Zobaczcie!

  MIEJSCE 10

  Dużą popularnością cieszył się nasz październikowy artykuł szczegółowo opisujący jakie plany ma dzielnica wobec szkół w związku z reformą oświaty. Zmiana obwodów szkolnych i likwidacja gimnazjów ciągle wywołuje ogromne emocje. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  18.592 wyświetlenia


  MIEJSCE 9

  28 października na skrzyżowaniu alei KEN z ul. Ciszewskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął młody 28-letni motocyklista z Ryk. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  19.747 wyświetleń


  MIEJSCE 8

  Zalane wejścia do stacji metra, podtopione piwnice i parkingi w zagłębieniach. 13 lipca relacjonowaliśmy podtopienia do jakich doszło na Ursynowie po wielkiej ulewie. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  19.902 wyświetlenia


  MIEJSCE 7

  Artykuł o lipcowej potańcówce na Zielonym Ursynowie był jednym z najchętniej oglądanych naszych fotogalerii. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  20.718 wyświetleń


  MIEJSCE 6

  Na ścianach ursynowskich wieżowców pojawi się sześć gigantycznych murali. Jeden z nich będzie przedstawiał Stanisława Anioła - postać z serialu "Alternatywy 4". Trzy inne będą nie tylko cieszyć oko, ale też służyć... ptakom - donosiliśmy w sierpniu. Murale na Ursynowie zrobiły prawdziwą furorę i rozgrzały nasze liczniki do czerwoności :) Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  21.341 wyświetleń


  MIEJSCE 5

  Budowa Południowej Obwodnicy na Ursynowie to temat coraz bardziej gorący. W styczniu 2016 relacjonowaliśmy wycieczkę po przyszłej budowie tunelu POW, zorganizowaną przez działaczy Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  22.477 wyświetleń


  MIEJSCE 4

  We wrześniu pisaliśmy o zdesperowanych mieszkańcach ul. Pięciolinii, którzy w nocy zamiast spać pilnowali drzewa przed wycięciem. Lokatorzy z Pięciolinii 8 bronili starej mirabelki - ostatniego drzewa, które uchowało się w trakcie poszerzania uliczki i budowy miejsc parkingowych. Dopięli swego - drzewo zostało zachowane. A historię tej sąsiedzkiej akcji przeczytało mnóstwo ursynowian! Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  23.874 wyświetlenia


  MIEJSCE 3

  Dni Ursynowa 2016 cieszyły się popularnością nie tylko w realu, ale i w wirtualnym świecie! Nasza relacja z tej największej dzielnicowej imprezy wzbudziła duże zainteresowanie! Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  26.602 wyświetlenia


  MIEJSCE 2

  Imprezy biegowe zawsze cieszą się popularnością, w końcu Ursynów to dzielnica biegaczy. Nasza relacja z jubileuszowego X Biegu Ursynowa pobiła jednak rekordy! Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  28.195 wyświetleń


  MIEJSCE 1

  Co nas najbardziej wkurza w naszej dzielnicy? Z pewnością zaniedbane i opuszczone miejsca, których nie brakuje, nawet w centrum Ursynowa. To pewnie dlatego nasz artykuł "Ursynowska Lista Wstydu" zrobił prawdziwą furorę... Niestety ta lista wciąż jest aktualna... Z czego wnioski powinny wyciągnąć przede wszystkim władze dzielnicy. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

  39.530 wyświetleń


   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4546 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022