REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Studio Figura to niezwykła, unikalna, kobieca atmosfera. To strefa fitness, wellness i nieinwazyjna kosmetologia estetyczna. To zabiegi, kosmetyki i suplementy, dzięki którym, nie tylko, szybciej osiągniesz swój cel, ale także zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Konsultantki pomogą Ci też wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, zrzucić zbędne kilogramy, zmienić złe nawyki żywieniowe i zadbać o Twoją skórę. Obserwuj fanpage Studio Figura Warszawa Kabaty, a otrzymasz informacje o niezapomnianych wydarzeniach, konkursach i ofertach, które zmotywują Cię do osiągnięcia Twojego celu.

  W Studio Figura Warszawa Kabaty otrzymasz kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Jest to sprawdzony w 300 gabinetach w Polsce i ponad 1000 na Świecie, sposób pięciu kroków do osiągnięcia wymarzonej figury:

  1. Szczegółowy wywiad pozwoli poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Na konsultacji wspólnie zostanie określony cel jaki pragniesz osiągnąć. 

  2. Zostaną dobrane odpowiednie zabiegi, które pomogą osiągnąć Twój cel w jak najszybszym czasie!

  3. Można zamówić również dopasowany do Twoich potrzeb, program dietetyczny, który oczyści Twój organizm, poprawi metabolizm, polepszy samopoczucie i pozwoli Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką. 

  4. W Studio dostępne są również naturalne suplementy i kosmetyki z autorskiej linii kosmetyków profesjonalnych Studio Figura, które przyspieszą Twoje efekty i pomogą zadbać o Twoje ciało i zdrowie w domu.

  5. Kiedy Ty będziesz realizować program ćwiczeń i zabiegów, konsultantka będzie monitorować Twoje rezultaty, aby jeszcze bardziej pozytywnie zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu. 

  Koncept Studio Figura pomaga tysiącom kobiet spełniać marzenia o pięknej sylwetce, a metamorfoza, którą przechodzą pod okiem ekspertek posiada wymiar, nie tylko fizyczny, ale przede wszystkim wewnętrzny. Klientki czują się świetnie, mają mnóstwo energii, nabrały pewności siebie, są szczęśliwe.

  Mieliście zapewne okazję śledzić losy bohaterek programu: „Twoja Nowa Figura” na antenie TVP2, który zakończył się w listopadzie Wielką Galą Metamorfoz Studia Figura 2019. Podczas Gali spośród finalistek zostały wybrane dwie tegoroczne zwyciężczynie: ta, która schudła najwięcej i ta, która schudła najwięcej procentowo. Wakacje marzeń wygrały Agata Ogrodnik i Teresa Grabińska. Agata schudła 42 kg, a Teresa 34,8 kg w 10 miesięcy, co daje 37,7% spadku masy ciała. Koronę założyła dziewczynom Anja Kwaśnica, zeszłoroczna zwyciężczyni z wynikiem 52 kg w 10 miesięcy. Tak niesamowite rezultaty warte są naprawdę dużego wysiłku. Ty też możesz zawalczyć o siebie, swoje zdrowie, swoją sylwetkę i swoje samopoczucie. Jesteś tego warta.

  Właścicielka Studio Figura na warszawskich Kabatach mówi, że koncept jest tak skuteczny bo działa kompleksowo.

  - Działa, bo sprawdziłam na sobie. W dwa miesiące schudłam 7 kg i chudnę dalej. Kompleksowo, bo jeśli zmieniamy wiele aspektów swojego życia naraz to mamy rewelacyjne efekty. Jeśli zmiana sposobu żywienia towarzyszy, zwiększeniu aktywności i zabiegom zwiększającym elastyczność skóry to nie może się nie udać. Klientki pięknie chudną a skóra pozostaje elastyczna. Panie z chorobami typu cukrzyca, insulinooporność, czy Hashimoto także mogą liczyć na nasze wsparcie, plan dietetyczny i odpowiednio ułożony trening i plan zabiegów. Mój zespół jest bardzo zaangażowany w realizację celów klientek. Wiemy jak pomóc im osiągnąć cel, bo same wielokrotnie byłyśmy w tej sytuacji, i udało nam się. Zmieniamy życie naszych klientek i jesteśmy z tego dumne: to hasło, które przyświeca nam w codziennej pracy - mówi.

  Studio Figura Warszawa Kabaty zaprasza na Dzień otwarty - w czwartek, 28 listopada 2019 roku. Od godziny 17.00 będą pokazy zabiegów kosmetologicznych oferowanych w Studio, prezentacja urządzeń i omówienie możliwych rezultatów, a także losowanie wejściówek na różne urządzenia w Studio. 

  Studio Figura Warszawa Kabaty to może być Twój plan na Twoją metamorfozę!

  Studio Figura Warszawa Kabaty

  • ul. Wąwozowa 35 lok. U2
  • tel. 538 360 180

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2167 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020