REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Restauracja Qabbo)

  Cisza i spokój w cieniu lasu. Na dokładkę miska pożywnego ramenu czy różnorodne przekąski dim sum niczym w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wcale nie trzeba wybrać się do Japonii, by móc cieszyć się smakami Dalekiego Wschodu w przyjemnej atmosferze. Wystarczy na Kabaty, gdzie o wszystko zatroszczy się ekipa restauracji Qabbo. 

  Jeśli zastanawialiście się, gdzie na Ursynowie można zjeść dobry ramen lub słynne przystawki z rodziny dim sum, to już nie musicie. Tuż na skraju Lasu Kabackiego mieści się inspirowana japońską kuchnią pokazowa restauracja Qabbo. Bogata oferta dań - w tym wegetariańskich i wegańskich - zadowoli każdego smakosza.

  "Nie idziemy na skróty"

  Restauracja stawia na najlepszą atmosferę. Dba o to doświadczony i utalentowany zespół. Za sterami restauracji stoi Dominik - autor popularnego bloga Pigułka Świata - z którym rozmowa nigdy nie jest nudna. Na sali pomaga mu Maksymilian - kelner z krwi i kości, zawsze gotowy na nawiązanie nowych relacji. Całość dopełnia ciekawy i interesujący wystrój. Dodatkowym atutem restauracji jest ogromny ogródek o wielkości 40 m. kw. 

  - Nasi goście zasługują na to, co najlepsze. Sami sobie stawiamy wysokie wymagania. Chcemy, by wchodząc do naszej restauracji, przenieśli się na chwilę do zupełnie innego świata. Takiego, do którego z przyjemnością wrócą. Dlatego zadbaliśmy o szczególne dekoracje, atmosferę czy nawet detale na talerzach - przekonują właściciele kabackiej restauracji.

  Za przygotowanie dań odpowiada Mateusz. Już wcześniej dał się poznać warszawiakom, pracując w znanych restauracjach w stolicy. Jako szef kuchni w Qabbo, ręczy za najwyższą jakość serwowanych dań.

  - Wszystkie produkty wytwarzamy sami. Własnoręcznie produkujemy makaron, pierożki, sosy. Nie korzystamy z półproduktów, nie idziemy na skróty - zapewnia szef kuchni.

  Na jednej się nie skończy...

  Chociaż Qabbo jest dosyć świeżym graczem na gastronomicznym rynku, już zdążył wywołać sporo zamieszania. Podczas tegorocznych targów Franczyza Expo restauracja została laureatem w kategorii Debiut Roku. To nie przypadek, co potwierdzają oceny gości restauracji. W zaledwie trzy miesiące od otwarcia Qabbo otrzymało 219 opinii ze średnią oceną na poziomie 4,8 na 5.

  Qabbo to nie tylko restauracja. To cały koncept, który właściciele planują dalej rozwijać. W przyszłości myślą o ekspansji w modelu franczyzowym. Zaś teraz zapraszają do swojej restauracji przy ul. Iwanowa-Szajnowicza 7, zaraz obok szkoły przy ul. Zaruby. Dania z Qabbo bez problemu można zamówić także do domu za pośrednictwem aplikacji Uber, Wolt, Glovo, Bolt. Restauracja organizuje także imprezy okolicznościowe.

  Restauracja Qabbo

  • ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 7/U5
  • www.qabbo.pl
  • mail: kontakt@qabbo.pl
  • tel.: 725 022 128
  • godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek 12:00 - 23:00, piątek - sobota 12:00 - 00:00, niedziela 12:00 - 23:00

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 153

  • 73
   BARDZO PRZYDATNY
  • 16
   ZASKOCZONY
  • 39
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.5033 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023