REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Najlepszy sposób nauki angielskiego dla dorosłych

  Najlepszy sposób nauki angielskiego dla dorosłych (The Palms)

  Osoby dorosłe, które nie mówią płynnie po angielsku często przychodzą do szkoły językowej z pytaniem „czy ja jeszcze mogę się nauczyć języka?”. Są również tacy, którzy uczą się kilka lat, a mimo to, czują barierę w mówieniu po angielsku. Czy należysz do pierwszej grupy czy do drugiej – jest sposób, aby wreszcie odnieść sukces i zacząć mówić po angielsku. Ten sposób to Five Stars Method!

  Wsparcie lektora prowadzącego kurs językowy to konieczność

  Pierwsza podstawowa sprawa, którą należy rozstrzygnąć to, czy będziesz się uczyć z lektorem czy bez, czy online czy stacjonarnie? Obecnie na rynku dostępnych jest wiele aplikacji oraz różnego rodzaju nagranych webinariów, gdzie obecność lektora po drugiej stronie komputera nie jest konieczna. Ale czy jest to dobre rozwiązanie?

  Niestety naszym zdaniem nie do końca. Po pierwsze nauka języka online bez wsparcia lektora jest bardzo bierna i jednostronna. Powtarzasz słówka bądź całe zdania, ale nigdy nie masz pewności czy robisz to prawidłowo. Nie masz możliwości zapytania o dodatkowy przykład, aby lepiej zrozumieć gramatykę. Nie masz też pewności czy wypowiedź stworzona przez ciebie na podstawie przerobionego materiału zostanie odpowiednio zrozumiana przez twojego rozmówcę, kiedy taki się pojawi. Nie mówiąc już o rekcji na nią, która wymusiła by dalszą rozmowę. Dodatkowo ucząc się samodzielnie, zawsze łatwiej jest odłożyć naukę na później. Przecież nikt na ciebie nie czeka o określonej godzinie.

  Warto zatem wybrać kurs stacjonarny dla dorosłych, który jest prowadzony przez kompetentnego lektora z doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych. Możesz liczyć na wsparcie, dodatkowe przykłady, weryfikację poprawnej wypowiedzi itp.

  Dobre strony kursu online z lektorem

  Kurs z lektorem może być prowadzony online, ale tylko wtedy jeśli jest to sporadyczna sytuacja. Możesz potrzebować elastycznego podejścia ze strony szkoły językowej, która organizuje Twój kurs i zaplanować lekcje stacjonarne, ale od czasu do czasu przejść na online, kiedy potrzebujesz. Kiedy jesteś przeziębiony, albo w delegacji służbowej, nie musisz rezygnować z lekcji, jeśli Twoja szkoła oferuje elastyczność w tej kwestii. Takie podejście jest możliwe np. w szkole językowej The Palms na Kabatach (al. KEN 19, 350 m od stacji metra). Możesz sprawdzić sam i skorzystać z lekcji próbnej!

  Po pierwsze Twój kurs powinien odbywać się regularnie, o określonej godzinie, w systemie na jaki się zdecydujesz czyli np. dwa razy w tygodniu. Lepiej, żeby był na żywo w szkole językowej. Uwierz, że takie spotkanie dużo trudniej jest odwołać, kiedy aplikacji możesz po prostu nie włączyć.

  Skuteczna metoda Five Stars Method – nauka bez wysiłku

  Kiedy decydujesz się już na kurs z lektorem, ważnym aspektem jego wyboru powinna być metoda, która będzie stosowana przy nauce stacjonarnej i online.  Musi działać w każdych warunkach! Niestety sytuacja wymuszonej zdalnej nauki mocno zweryfikowała, że nie każda szkoła i nie każda metoda daje dobre efekty.

  Mocno wierzymy, że nauka mówienia daje najlepsze efekty jeśli konwersacje są prowadzone zgodnie z planem, sterowane przez lektora i weryfikują Twoje nowe umiejętności z lekcji na lekcję. Taką skuteczność daje Five Stars Method. Tylko ta metoda gwarantuje ci bardzo zróżnicowaną lekcję, angażującą wszystkie twoje zmysły. „Five stars” to pięć części składowych, które odnajdziesz w swojej lekcji – nauka przez użycie multimediów, teatralizacji, realiów i gier językowych. Taki miks zmotywuje Cię do coraz dłuższych wypowiedzi w języku obcym. Wreszcie zaczniesz mówić!

  Dowiedz się więcej na temat tej metody od doświadczonego metodyka. Umów spotkanie w szkole The Palms już dziś!

  Szkoła językowa The Palms zaprasza!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4613 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020