REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Młodzi karatecy z Ursynowa z pierwszymi, turniejowymi sukcesami!

  Młodzi karatecy z Ursynowa z pierwszymi, turniejowymi sukcesami! (Akademia Sportu i Karate/facebook)

  Młodzi karatecy, trenujący pod okiem Justyny Marciniak, siedmiokrotnej mistrzyni świata, przywieźli swoje pierwsze medale! Dzieci rywalizowały w VI Turnieju Warsa i Sawy w karate tradycyjnym.

  W zawodach wzięło udział ponad 200 dzieci w wieku od 4 do 17 lat z klubów karate z całego kraju. Dla 11 zawodników i zawodniczek, trenujących w akademii prowadzonej przez mieszkającą na Ursynowie mistrzynię świata był to pierwszy występ. 

  Nasze dzieci startowały w konkurencji kata. To konkurencja bezkontaktowa z wyimaginowanym przeciwnikiem. To formy kopnięć, ciosów i bloków, które pomagają opanować techniki - mówi Justyna Marciniak z ursynowskiej Akademii Sportu i Karate.

  Na podium VI Turnieju Warsa i Sawy znalazła się trójka dziewcząt z Ursynowa. Srebro zdobyła Zofia Lubecka, po brąz sięgnęły Karina Francuz oraz Wioletta Świostek.

  - Jesteśmy dumni i bardzo zadowoleni z naszej zawodniczki, która ma 7 lat i już zajęła drugie miejsce. Konkurencja była poważna, gdyż na turnieju pojawiło się około dziesięciu klubów z całego kraju. Teraz musimy trochę odpocząć, ale w lipcu ruszamy na obóz treningowy - dodaje Justyna Marciniak, która przez 10 lat reprezentowała Polskę na światowych arenach.

  Pozostali zawodnicy z Ursynowa również świetnie się zaprezentowali, wygrywając od 1 do 3 swoich walk. Wszyscy na co dzień trenują w Dojo Warchałowskiego w przedszkolu nr 351 lub w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ulicy Kajakowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2895 sekundy
  REKLAMAA2-BONA-VERBA-01-09----31-10-2019