REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego obiektu handlowego bez względu na branżę i rodzaj sprzedawanego towaru są odpowiednio dobrane meble sklepowe. Aby handel dobrze się rozwijał, konieczna jest odpowiednia ekspozycja towarów. Przyciąga klientów i pozwala zwiększać zyski.

  Regały sklepowe

  Najpopularniejszymi meblami sklepowymi są regały. Bardzo ważny jest właściwy wybór regałów. Dobrej jakości regały sklepowe nie tylko przyciągają wzrok klientów i zachęcają ich od zakupów, ale poprawiają również komfort zakupów, zapewniając łatwy dostęp do każdego produktu. Bogata oferta regałów w sklepie e-regaly.pl

  Regały sklepowe i inne meble sklepowe zazwyczaj wykonane są z metalu. Metal to surowiec bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia, zniszczenia i duże ciężary. Regały metalowe są łatwe w utrzymaniu czystości, nie wnikają w nie zabrudzenia. Można je zabezpieczyć przed korozją i innymi czynnikami zewnętrznymi takimi, jak wilgoć czy substancje chemiczne. Warto wybrać modele ocynkowane.

  Kolejną zaletą mebli metalowych jest ich estetyka. Możliwe jest ich pomalowanie na dowolny kolor. Można to zrobić za pomocą malowania proszkowego, dzięki czemu powierzchnia mebli będzie lśniąca i gładka, a kolor utrzyma się długo.

  Stojaki, prezentery, ekspozytory

  Oprócz regałów sklepowych w sklepach często spotykamy też stojaki sklepowe, prezentery i ekspozytory. To sprzęty najczęściej wykonane z metalu pozwalające atrakcyjnie zaprezentować towar. Zapewniają przejrzystość ekspozycji, zapewniają wygodę klientom oraz ułatwiają pracę obsłudze sklepu.

  Przy wyborze stojaków, prezenterów i ekspozytorów trzeba zwrócić uwagę na ich wymiary. Muszą być dopasowane do wielkości pomieszczenia, należy je też ustawić  tak, by klienci mogli swobodnie poruszać się między nimi, trzeba zachować odpowiednią ilość wolnej przestrzeni.

  Można wybrać sprzęt stacjonarny lub mobilny. Wiele modeli wyposażonych jest w kółka, które pozwalają przetransportować sprzęt w inne miejsce. Można wybrać modele z odczepianymi kółkami.

  Lada sklepowa

  Niezbędnym elementem wyposażenia każdej placówki handlowej jest lada sklepowa. To wizytówka każdego lokalu usługowego. Przy ladzie dokonywane są najważniejsze wybory, dokonywane są transakcje, dlatego lada sklepowa powinna wyróżniać się swym wyglądem i elegancją, jednocześnie nie powinna odróżniać się znacznie od reszty mebli sklepowych. Najlepiej, by całość wnętrza sklepu była utrzymana w jednej stylistyce.

  Artykuł załadowany: 0.2217 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020