REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 kwietnia 2020, 14:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Masz wolny wieczór i ochotę na dawkę kinowej rozrywki w najlepszym wydaniu? Koniecznie sprawdź ofertę internetowego serwisu wideo na życzenie Netflix. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę filmów komediowych, które choć na chwilę pozwalają oderwać się od codziennej rzeczywistości i gwarantują humor na najwyższym poziomie. Netflix to największa wypożyczalnia filmów, seriali i programów rozrywkowych na świecie. Według danych z 2018 roku z platformy korzysta blisko 120 milionów abonentów.

  Najlepsze komedie na Netflix

  Nasze zestawienie zaczynamy od niezwykle zabawnego, ale też przejmującego amerykańskiego komediodramatu “Choć goni nas czas” w reżyserii Roba Reinera. Film swoją kinową premierę miał 16 grudnia 2007 roku. Produkcja, której budżet wyniósł około 45 milionów zarobiła na całym świecie blisko 176 milionów dolarów. W główne role wcielają zdobywca trzech Oscarów Jack Nicholson, a także posiadacz jednej statuetki Akademii Filmowej Morgan Freeman.

  Film “Choć goni nas czas” opowiada historię dwóch śmiertelnie chorych mężczyzn. Pierwszy z nich to multi miliarder Edward Cole grany przez Jacka Nicholsona. Drugi jest przedstawicielem klasy średniej i pracuje jako mechanik. W tę rolę wciela się Morgan Freeman. Na co dzień żyją w różnych światach. Ich drogi krzyżują się na sali szpitalnej. Mężczyźni zaczynają się zaprzyjaźniać. Wspólnie dochodzą do wniosku, że w obliczu nieuleczalnej choroby i widma nagłej śmierci chcą zrealizować odkładane do tej pory na później marzenia. Tak rozpoczyna się podróż życia.

  Teraz w naszym zestawieniu filmów dostępnych na platformie internetowej Netflix oferujące wideo na życzenie czas na amerykańską komedię romantyczną “To tylko seks” w reżyserii Willa Glucka. Pierwszy raz widzowie mogli zobaczyć produkcję 22 lipca 2011 roku. 23 września tego samego roku film trafił do polskich kin. Budżet tej komedii, która na całym świecie zarobiła blisko 150 milionów dolarów wyniósł około 35 milionów. W rolach głównych występują wokalista Justin Timberlake i aktorka Mila Kunis.

  Film opowiada historię dwójki młodych ludzi, którzy w przeszłości doświadczyli sparzenia miłosnymi uczuciami. By nie dać się zranić po raz kolejny postanawiają zrezygnować z uczuć na rzecz przyjemności. Para zaczyna umawiać się na randki bez zobowiązań. Spotkania przeradzają się w seks bez zobowiązań. Jak to jednak bywa w tego typu produkcjach sytuację komplikują uczucia, które pojawiają się mimo woli głównych bohaterów. By się przekonać co z tego wyniknie koniecznie trzeba zobaczyć film.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3314 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020