REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Po rocznej przerwie na Ursynów wraca największa impreza taneczna dla dzieci i młodzieży - UCSiR Dance 2018! Na parkiecie zaprezentują się młodzi tancerze ze szkół tanecznych z całej dzielnicy. Można jeszcze zapisać swoją grupę do udziału w imprezie.

  W Arenie Ursynów już w najbliższą niedzielę powróci taniec, i to w najbardziej energetycznej i żywiołowej odsłonie! Swoje umiejętności zaprezentują tancerze w trzech grupach wiekowych - do 10 lat, 11-15 lat i powyżej 15 lat.

  - Nie zabraknie break dance'u, hip-hopu czy show dance czyli układów choreograficznych z możliwością wykorzystania rekwizytów. Wystąpią też zespoły cheerleaders - zapowiadają organizatorzy z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Na parkiecie wystąpią zespoły zupełnie amatoskie, trenujące w ramach lekcji w-f, dopiero rozpoczynające swoją przygodę w tańcem oraz te bardziej zaawansowane. Ich pokazy oceni profesjonalne jury złożone z zawodowców oraz oczywiście - jak zawsze entuzjastycznie reagująca publiczność. Takiej atmosfery jak podczas UCSiR Dance nie ma na żadnej imprezie na Ursynowie!

  Organizatorzy zapraszają do zapisania się do udziału w niedzielnych zawodach - są jeszcze miejsca. Młodzi tancerze i grupy taneczne do dzieła! Macie czas do czwartku. Z regulaminem zawodów można zapoznać się na stronach UCSiR.

  A TAK BYŁO NA UCSIR DANCE W POPRZEDNICH LATACH:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.385 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020