REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lutego 2019, 12:30 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  To największa taka impreza na Ursynowie! W sobotni wieczór w hali na Dereniowej ponad 300 seniorów w strojach karnawałowych ruszy do tańca. – Chętnych było jeszcze z 200 osób! – mówi Irena Karpowicz, organizatorka balu. Dziś rusza odbiór zaproszeń.

  To coś, co nie przytrafia się seniorom na co dzień. To bal z prawdziwego zdarzenia. W wielkiej sali, po raz trzeci, zostaną ustawione okrągłe stoliki, między którymi będą krążyć eleganccy kelnerzy. Imprezę poprowadzi profesjonalny DJ, a między tańcami odbędą się konkursy.

  - Stoliki stoją najczęściej puste – opowiada Irena Karpowicz z Kluboteki Dojrzałego Człowieka, pomysłodawczyni „Balu przebierańców dla seniorów”. – Dlaczego? Bo wszyscy seniorzy są na parkiecie! – dodaje.

  Tym razem motywem przewodnim jest „Świat Karnawału”. – Daliśmy seniorom miejsce na popuszczenie wodzy fantazji. Oni bardzo lubią się przebierać. Jest dużo osób, które były „kimś” i mówią, że garnitur czy suknie wieczorowe narzucają im jakąś rolę – np. dyrektorki czy nauczyciela, a przebierając się za małpkę czy lwa, mogą sobie pozwolić na swobodną zabawę – opowiada Karpowicz.

  A o dobrą zabawę podczas balu nie trzeba się martwić, bo seniorzy zawsze stają na wysokości zadania. Tym razem z dodatkowych atrakcji czekać będą na nich: koncert, nauka tanga i fotobudka. Koszt imprezy to 20 zł – reszta współfinansowana jest przez dzielnicę i Klubotekę.

  Dziś w Klubotece rusza odbiór zaproszeń i choć wszystkie miejsca są już zarezerwowane, to jest nadzieja na to, że jeśli znajdą się fundusze, jeszcze w tym roku najstarsi mieszkańcy Ursynowa, znów zatańczą na balu - tym razem z okazji „Tygodnia Seniora”.

  ZOBACZ JAK BAWILI SIĘ SENIORZY NA OSTATNIM BALU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 48

  • 32
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~wir 2 ponad rok temuocena: 100% 

   W parach tańczyć będą razem radne i radni PO i PIS oraz lokalnych grupek! Kto z kim, czekamy na listę, niech redakcja się postara (pary jednopłciowe dozwolone!).

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anioł 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Mam nadzieję, że to będzie POprawna POlitycznie zabawa równości. No!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3114 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020