REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Niepowtarzalny klimat i niezapomniana zabawa. Takie właśnie są Ursynowskie Potańcówki. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji spróbować, to będzie ją miał w najbliższy weekend. Wspaniała atmosfera i taneczne szaleństwo gwarantowane.

  Uczestnicy ostatniej potańcówki pewnie jeszcze wspominają dziką i szaloną zabawę. Nic dziwnego. Takiej imprezy Ursynów nie widział od trzech lat. Więc kiedy przyszło co do czego, tancerze tłumnie stawili się pod ursynowskimi „Alternatywami”.

  - Tęskniliśmy już za tymi potańcówkami! Dziś jest świetna muzyka w wykonaniu kapeli na żywo, grają bardzo skoczne retro przeboje - mówiły panie Ania i Marta, uczestniczki imprezy.

  To była dopiero pierwsza tego typu impreza tego lata. Druga już w sobotę. 

  Tańce, konkursy, dmuchańce

  Tancerze przeniosą się odrobinę na północ - do parku im. Jana Pawła II. Szykuje się więc niesamowita zabawa w samym sercu Ursynowa Północnego. Trzeba będzie tylko uważać na zmieniającą się pogodę. Ta jednak nigdy nie miała znaczenia, gdy nogi same rwą do tańca. Skoro już o tym mowa… Żeby tańczyć, potrzebna będzie jeszcze muzyka. Bez obaw. Wybrany przez organizatorów DJ na pewno zadba o odpowiedni dobór utworów, a tym samym imprezową atmosferę. 

  To jeszcze nie wszystko, bo atrakcji będzie dużo więcej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w profesjonalnych lekcjach tańca. Wszyscy chętni będą mieli okazję uzupełnić swój repertuar tanecznych ruchów. Wykorzystają je podczas licznych konkursów z nagrodami. 

  Świetnie bawić będą się także najmłodsi uczestnicy imprezy. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa dmuchańców. Natomiast gdy przyjdzie zmęczenia, pragnienie i głód, razem ze swoimi rodzicami i dziadkami będą mogli zrelaksować się w strefie gastronomicznej.

  Najbliższa Ursynowska Potańcówka odbędzie się w sobotę, 23 lipca w parku im. Jana Pawła II (niedaleko stacji metra Stokłosy). Kolejne: 20 sierpnia w parku Lasek Brzozowy oraz 10 września w Sadku Natolińskim. Start zawsze o godz. 17, a koniec o 21:30. Patronem medialnym jest Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4927 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023