REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Zepsuła się zaraz po oddaniu. Nowa sygnalizacja na ul. Gandhi działała tylko przez jeden dzień. Część mieszkańców jest oburzona, że tak szybko doszło do awarii. Sprawą zajął się Zarząd Dróg Miejskich.

  Nie tak dawno otwarto skrzyżowanie ul. Gandhi z ul. Płaskowickiej. Wtedy też włączona została sygnalizacja przy dwóch przejściach dla pieszych na odcinku ul. Gandhi pomiędzy Pileckiego a Płaskowickiej. Wcześniej nie była potrzebna, gdyż – z uwagi na zamknięte skrzyżowanie – ruch samochodowy był tam znikomy. Światła jednak szybko uległy awarii, a mieszkańcy zwracali uwagę, że problemem nikt nie chce się zająć.

  - Konserwator ma na usunięcie awarii dwie godziny, jednak miejskie urzędy przerzucają się odpowiedzialnością za konserwację tych sygnalizacji – pisze do nas pan Andrzej, mieszkaniec okolicy.

  Sygnalizacja świeciła wszystkimi kolorami dosłownie przez jeden dzień, następnego już tylko żółtym, w trybie awaryjnym.

  - Cały czas trwają pracę na skrzyżowaniu Gandhi z Płaskowickiej, dlatego światła nie działają, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto się przyczepi – uważa pan Piotr. 

  Co ciekawe wieczorami światła działają normalnie, tak jakby nigdy nic się nie stało.

  Światła potrzebne czy nie?

  Sprawą zajęli się, koniec końców, miejscy drogowcy, którzy odpowiadają za ten kawałek ul. Gandhi. Jak przekazuje Jakub Dybalski, rzecznik ZDM, na miejsce zepsutej sygnalizacji udał się inspektor. Okazało się, że światła... już działają.

  - Czasami zdarza się jakieś spięcie i wtedy włącza się tryb awaryjny – przekonuje Dybalski.

  Sygnalizacja rzeczywiście już działa i mieszkańcy mogą bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Rzecznik ZDM zaznacza, że prawdopodobnie była to drobna awaria, a światła "samoczynnie" się naprawiły. 

  Sprawna sygnalizacja jest o tyle ważna dla większości mieszkańców, że dojazd do ul. Płaskowickiej tą drogą staje się coraz bardziej popularny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3566 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021