REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (DOK Ursynów)

  Kolejny wieczór z filmami na Ursynowie. Pod DOK Ursynów na Kajakowej następny hit - tym razem na wielkim ekranie zobaczymy "Kształt Wody".

  W ubiegłym tygodniu pod Kopą Cwila wyświetlany był oscarowy "Parasite". Widzów nie odstraszyła mokra trawa i komary. Dziś przyszedł czas na kolejną dużą produkcję, wyświetlaną tym razem na Zielonym Ursynowie. Oscarowy hit - "Kształt Wody". W 2018 roku zdobył on aż cztery Oscary za: najlepszy film, reżysera, muzykę oryginalną i scenografię. Pokaz rozpocznie się dziś, 15 lipca o godz. 21:30.

  Czasy zimnej wojny, rok 1962. W tajnym amerykańskim laboratorium trwają prace nad nową bronią. Jedną ze sprzątaczek w budynku jest niema Elisa (Sally Hawkins). Jedynym przyjacielem samotnej, wyobcowanej dziewczyny jest sąsiad Giles (Richard Jenkins), niespełniony malarz.

  Pewnego dnia Elisa i jej koleżanka Zelda (Octavia Spencer) przypadkowo odkrywają że pracownicy laboratorium testują możliwości odkrytego w Afryce wodnego stworzenia - człowieka amfibii. Naukowcy robią na nim doświadczenia, a bezduszny agent Richard Strickland (Michael Shannon) z upodobaniem torturuje więźnia. Wojskowi zamierzają zrobić wiwisekcję tajemniczej istoty, chcą ją też zabić rosyjscy szpiedzy.

  Poruszona cierpieniami człekokształtnego stwora Elisa postanawia uratować mu życie. Pomagają jej przyjaciele i nieoczekiwany sojusznik.

  - tak "Kształt Wody" opisuje portal Filmweb.pl.

  Na kinomaniaków czekać będzie 300 leżaków, ale można wziąć także swoje koce. Gdyby zabrakło miejsc siedzących - ratusz obiecuje zorganizować więcej. W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi dzielnica zaleca zachowanie bezpiecznego dystansu od innych widzów. 

  A co jeśli pogoda nie pozwolni na wyświetlenie filmu? Synoptycy zapowiadają na wieczór opady deszczu.

  - W sytuacji kiedy bylibyśmy zmuszeni odwołać pokaz z uwagi na warunki pogodowe, to poinformujemy o tym w naszych mediach społecznościowych i stronie wydarzenia najpóźniej na godzinę przed planowanym seansem - informuje wiceburmistrz Klaudiusz Ostrowski.

  W tym roku, decyzją mieszkańców podjętą w internetowej ankiecie, w ramach Ursynowskiego Lata Filmowego wyświetlane będą hity oscarowe. Seanse odbywać się będą w każdy czwartkowy wieczór lipca (godz. 21:30) i sierpnia (godz. 21:00), co tydzień w innej lokalizacji: pod Kopą Cwila (północny stok), DOK Ursynów przy ul. Kajakowej i UCK „Alternatywy” przy Gandhi, na tyłach ratusza.

  Kolejne seanse Ursynowskiego Lata Filmowego w następne czwartki: 

  • 22 lipca – Kopa Cwila – 1917 - godz. 21:30
  • 29 lipca – UCK „Alternatywy”, ul. Gandhi 9 – TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MISSOURI - godz. 21:30
  • 5 sierpnia – Kopa Cwila – PEWNEGO RAZU W HOLLYWOOD - godz. 21:00 
  • 12 sierpnia – DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12b – JOJO RABBIT - godz. 21:00 
  • 19 sierpnia – Kopa Cwila – JOKER - godz. 21:00 
  • 26 sierpnia – UCK „Alternatywy”, ul. Gandhi 9 – BOHEMIAN RHAPSODY - godz. 21:00 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Łumil Ciorzeł 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   Tym razem podobno mają przyjść 23 osoby, czyli po 230 zł za "bilet" dla jednego widza. Kolejny sukces. A już niedługo pasmo tych wspaniałych imprez będzie kontynuował niejaki pan Czubaszek, który ma mały... bagaż pomówień o afery, z których go na szczęście oczyścili. ;)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4132 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021