REKLAMAA1-ORGANIC-MARKET-19-10-2018----18-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 marca 2016, 10:50 komentarzy 2

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Paris! The Show w Arenie Ursynów

  Paris! The Show w Arenie Ursynów (SK)

  REKLAMA

  Najsłynniejsze piosenki francuskie z lat 40-tych i 50-tych - z repertuaru Charlesa Aznavoura, Jacques Brel'a, Edith Piaf, Maurice Chevalier, Josephine Baker czy Yves Montand, usłyszeli w piątkowy wieczór widzowie spektaklu Paris! The Show. Nastrojowe utwory przeplatane choreografią taneczną spodobały się ursynowskiej publiczności.

  Paris! The Show! to wyjątkowe  muzyczne widowisko, oddające hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przygotował i wyreżyserował Gil Marsalla, autor i twórca entuzjastycznie przyjętego w Polsce - także na Ursynowie - widowiska Piaf! The Show, przygotowanego z okazji 100. rocznicy urodzin Edith Piaf.

  Wczoraj jedną z gwiazd, która zaśpiewała w Arenie Ursynów była utalentowana aktorka młodego pokolenia - Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczność z niezapomnianej kreacji Edith Piaf z poprzednej edycji.

  - Bardzo mi się podoba piosenka francuska a ta, z tamtych lat w szczególności - mówi pani Anna, która z niecierpliwością czekała na piątkowy wieczór. - Było pięknie, romantycznie, z nutką francuskiej elegancji! 

  Wykonawcy: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco zaśpiewali 30 najbardziej francuskich piosenek największych artystów sceny francuskiej. Wszystko w bogatej oprawie wizualnej i aranżacji scenograficznej, przypominającej swoją atmosferą dawne paryskie kawiarnie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.171 sekundy
  REKLAMA