REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Ursynów kolęduje z gwiazdami! W kościele św. Tomasza Apostoła wystąpiła kolejna gwiazda tegorocznej edycji koncertów bożonarodzeniowych. Natala Kukulska zaśpiewała najpiękniejsze polskie kolędy.

  Artystce towarzyszył chór Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej. Słuchacze mogli więc liczyć na duchową ucztę najwyższej próby. Chór pod dyrekcją Urszuli Bobryk zaśpiewał pieśni świąteczne, swoje możliwości - w przepięknych bajkowych utworach - zaprezentowali również genialni muzycy z orkiestry warszawskiej Filharmonii Narodowej. 

  Ale gwiazdą wieczoru bez wątpienia była Natalia Kukulska, która doskonale odnajduje się w repertuarze nostalgicznym i tradycyjnym. Potęgę swojego głosu pokazała w "Mizernej Chichej" czy "Gdy śliczna Panna". Zabrzmiały też piosenki świąteczne takie jak "White Christmas".

  Tak jak podczas wtorkowego koncertu zespołu Pectus w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, w środowy wieczór w kościele imielińskim pojawiły się tłumy ursynowian. Kolejny koncert bożonarodzeniowy przed nami - na Ursynowie w czwartek wystąpi katarzyna Cerekwicka.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1579 sekundy
  REKLAMA