REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Kabaret Neo-Nówka gościł w niedzielny wieczór w Arenie Ursynów. Kilka tysięcy osób zobaczyło zupełnie nowy program popularnego i lubianego kabaretu.

  "Kazik sam w domu" - tytuł nawiązujący do słynnego i kultowego filmu fabularnego, w programie "Neo-Nówki" symbolizował odwieczne damsko-męskie "wojny domowe" i stereotypową męską nieporadność. Kabareciarze z Wrocławia zabrali nas w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. Panowie mogli się pośmiać z własnych ułomności, a panie z satysfakcją skonfrontować je z codziennością.

  - To zupełnie nowy program, którego do końca roku nie obejrzycie Państwo w telewizji, bo wolimy się najpierw z Wami spotkać, niż sprzedać to do TV za jakieś marne grosze - mówił frontman "Neo-Nówki" Radosław Bielecki.

  Zabawnych gagów nie było końca, a publiczność - pełna Arena Ursynów - co chwilę wybuchała salwami śmiechu. Występ w scenografii mieszkania rodem z serialu "Alternatywy 4" i początkowy skecz nawiązujący do awanturniczych zebrań w spółdzielniach mieszkaniowych, pozwolił publiczności poczuć się jak w domu, na Ursynowie.

  Później było jeszcze śmieszniej. Damsko-męskie potyczki, mąż-hipochondryk, sąsiedzka "telewizja osiedlowa" czy wigilijne Polaków rozmowy przy stole i o polityce...

  Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki wystąpili z grupą muzyczną "Żarówki", a więc nie zabrakło zabawnych piosenek. Na bis (był, choć frontman przekonywał, że bis grają już od pół godziny) kabareciarze zabrali nas do apteki, gdzie mąż na życzenie żony kupuje prezerwatywy. Oczywiście - nie bez problemów...

  Zgodnie z zapowiedziami nowy program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Kabaret "Neo-Nówka" nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Z chęcią widzielibyśmy ich na Ursynowie już za rok!

  Patronem medialnym występu "Neo-Nówki" w Arenie Ursynów był portal Haloursynow.pl

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYSTĘPU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2213 sekundy
  REKLAMA