REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 marca 2020, 10:19 komentarzy 4

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Na sąsiedzki handel pod chmurką przyjdzie nam poczekać

  Na sąsiedzki handel pod chmurką przyjdzie nam poczekać (MSO)

  Zgodnie z przypuszczeniami mieszkańców nie odbędzie się pierwsza wyprzedaż garażowa zaplanowana na koniec marca. Czy sąsiedzi spotkają się na kolejnej w kwietniu? Tego na razie nie wiadomo.

  Ursynowskie Ratuszowe Wyprzedaże Garażowe odbywały się regularnie od dwóch lat pod ursynowskim urzędem dzielnicy, przyciągając tysiące mieszkańców. Były miejscem nie tylko handlu, ale także nawiązywania sąsiedzkich relacji.

  Zabawa trwała do czasu, aż okazało się, że projekt organizacji garażówek przepadł w głosowaniu do budżetu obywatelskiego. Zabrakło dosłownie kilku głosów do wygranej. Stali bywalcy ruszyli wtedy do działania: stworzyli petycję, pod którą podpisało się kilkaset zainteresowanych.

  Zarząd Ursynowa przychylił się wniosku mieszkańców i zapowiedział organizację sześciu wyprzedaży. W lutym ustalono ostateczne terminy garażówek. Teraz, w związku z zagrożeniem epidemicznym, odwołano pierwszą zaplanowaną w tym roku imprezę, która miała się odbyć 29 marca.

  Kolejna wyprzedaż - realizowana w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego - ma odbyć się 17 maja. Nie wiadomo jakie będą jej losy. Wszystko zależy od tego jak długo potrwa jeszcze stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Przypomnijmy, kolejne terminy garażówek wyznaczono na: 28 czerwca, 30 sierpnia, 18 października oraz 29 listopada.

  Na razie ursynowski urząd poinformował, że odwołuje wszystkie wydarzenia organizowane przez urząd i jednostki mu podległe do 31 marca. Oznacza to, że zamknięte pozostaną dla publiczności m.in. DOK Ursynów oraz wszystkie obiekty Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji (czyli baseny, siłownie czy hale). Najprawdopodobniej w ślad za decyzją władz dzielnicy pójdą też spółdzielcze domy kultury.

  Na pewno w maju nie odbędzie się popularna Noc Muzeów. Stołeczny ratusz poinformował, że impreza zostanie przesunięta na drugą połowę września.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ferrari 4 2 miesiące temuocena: 0% 

   Głupi PiS zamknął granice! Przecież to zwykła grypa jak mówił profesor Grodzki! Zdrowi ludzie nie chorują jak mówił mój dziadek! Nie ma się czego bać. Kiedy w końcu otworzą knajpy?! Mam już dość tych ramenów i twardej dziczyzny co mi ten uber przywozi. Skandal! Miałem wykupione all inclusiv na Seszelach i teraz co? Do Łeby będę jechał? Z biedotą w tym syfie siedział! O nie! Unia Europejska siłą powinna obalić nasz rząd i otworzyć granice! Swobodny przepływ ludzi i kapitału to konieczność! A służba zdrowia powinna być tylko prywatna! Już profesor Balcerowicz tak mówił.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jako 3 2 miesiące temuocena: 100% 

   kurde, ciebie to faktycznie trzeba by wypuścić na te Seszele.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rechot 2 2 miesiące temuocena: 81% 

   Jestem zawiedziony! Żadnych komentarzy: Wyzywających Burmistrza ? Demonizujących i tragizujących? No nie - co za ludzie ..... . Ha ha ha

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 1 2 miesiące temuocena: 71% 

   Wszystkim żal Radnego Malesy dlatego cisza... Gdzie on biedny będzie teraz sprzedawał te swoje śmieci... :(

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 10 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3155 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020