REKLAMAA1 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (DOK Ursynów)

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Na Ursynowie w tym roku szczególnie dużo będzie się działo w sztabie przy ulicy Kajakowej, gdzie na licytację trafi pierwsze w historii naszej dzielnicy złote serduszko. Już teraz w internetowej aukcji do wyboru jest kilkadziesiąt innych atrakcji.

  Pierwszy raz w historii WOŚP finał został przeniesiony na inny termin - z 10 na 31 stycznia - i nie będzie w jego trakcie tradycyjnych imprez. Na Ursynowie nie tylko z tego powodu 29. finał będzie wyjątkowy. Sztab ulokowany w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej otrzymał do wylicytowania złote serduszko. 

  - Oprócz tego już teraz mamy ponad 60 aktywnych aukcji darów od mieszkańców, przedsiębiorców ursynowskich oraz urzędu dzielnicy. Część z nich się zakończyła, dzięki temu, razem z pieniędzmi z puszki, mamy już około 9 tys. złotych. Każdego dnia przybywa nowych atrakcyjnych rzeczy na licytację, np. wkrótce pojawi się na niej suknia ślubna - mówi Marzena Zientara z Dzielnicowego Ośrodka Kultury przy Kajakowej 12b.

  Wśród wystawionych przedmiotów są obrazy namalowane przez seniorów z Fundacji Kluboteka Dojrzałego Człowieka, przepiękne szydełkowe rękodzieło, ceramika, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, wyjazd językowy do Wielkiej Brytanii, zdjęcia muzyków z autografami, a także dzielnicowe gadżety z Misiem Ursynkiem na czele.

  Cenne serduszko

  Wspomniane złote serduszko z certyfikatem WOŚP zostanie wystawione na aukcji dopiero w dniu wielkiego finału. To najbardziej cenna i unikatowa rzecz do wylicytowania. Co roku jest tylko sto złotych serduszek wykonanych z wrzuconych rok wcześniej do puszek obrączek i pierścionków. 85 z nich trafia na licytacje do mediów, a reszta do 15 z ponad 1,3 tys. sztabów zarejestrowanych w Polsce i zagranicą. Jedno z nich w tym roku znajdzie się na Ursynowie. 

  Cena wywoławcza serduszka to 10 tysięcy złotych. Można je będzie licytować za pośrednictwem platformy Zoom 31 stycznia, w godzinach 15:00-19:00 na stronach DOK Ursynów. 

  Tegoroczne hasło przewodnie zbiórki to “Finał z głową”. Za zebrane podczas finału pieniądze, zostanie zakupiony sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Na Ursynowie, oprócz sztabu WOŚP przy Kajakowej, będą działały jeszcze w pięciu innych miejscach. Łącznie w naszej dzielnicy z puszkami na ulicach pojawi się kilkuset wolontariuszy. 

  Kto nie chce czekać na styczniowy finał, może już teraz wrzucać pieniądze do puszek stacjonarnych np. w lokalach usługowych lub skorzystać z wpłaty online do wirtualnej skarbonki.

  Patronem medialnym 29. finału WOŚP w DOK Ursynów jest Haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4538 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021