REKLAMAA1 SanGiovanni 01.09.2022 - 31.10.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lipca 2022, 08:23 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Upał już za nami, więc dzisiejsza - czwarta w tym roku sąsiedzka wyprzedaż pod ratuszem - z pewnością może liczyć na dobrą frekwencję. Będzie co kupić i komu sprzedać! A w dodatku... co zjeść, bo lipcowa garażówka połączona jest z targiem zdrowej żywności.

  Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa to niepowtarzalna okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy lub zakupienia tych naprawdę potrzebnych i tych nieco mniej przydatnych. Największą popularnością na ursynowskich garażówkach cieszą się ciuchy, książki, zabawki, płyty i dekoracje do domu. Niektórzy wracają nawet z nowym rowerem lub konsolą do gier.

  Dziś, 24 lipca w godz. 10-16 na mieszkańców będzie czekało ponad 200 stoisk sprzedawców. Będzie przysłowiowe mydło i powidło. Lipcowa wyprzedaż połączona jest z odbywającymi się w poprzednich latach na Ursynowie targach zdrowej żywności, a więc dziś pod ratuszem będzie można zaopatrzyć się w produkty regionalne, np. Miody, sery, wędliny czy przyprawy.

  W związku z imprezą już od soboty od godz. 17 nieczynny jest urzędowy parking dla samochodów. Zostanie ponownie otwarty w niedzielę po godz. 16.

  Władze dzielnicy zapowiedziały, że w tym roku odbędzie się osiem wyprzedaży przy ratuszu. Ta lipcowa jest ostatnią wakacyjną. Kolejne będą miały miejsce we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~agnik 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   albo jestem ślepa albo cos przeoczyła, Byłam żadnych targów żywnosci nie było

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.4526 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022