REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2023 - 30.06.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa to wydarzenie, które od samego początku przyciąga tysiące zainteresowanych. Podczas sąsiedzkiego kiermaszu można kupić i sprzedać niemal wszystko, począwszy od książek, przez zabawki po perełki z peerelowskim rodowodem.

  Dziś przedostanie w tym roku spotkanie przy ratuszu, podczas którego setki wystawców będą proponować tysiące towarów. Ten sąsiedzki biznes cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców, niektórzy szczerze przyznają, że są na każdej wyprzedaży.

  - Odwiedzam je bardzo chętnie, bo zawsze coś można wypatrzeć czy wyszperać, a jeśli nawet nic nie kupię, to można porozmawiać z sąsiadami - śmieje się pani Agnieszka, bywalczyni garażówek.

  Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze przez cały dzień. Wg synoptyków nie będzie już padać, ale niedziela będzie chłodna - około 9 stopni. Dodatkowo sąsiedzką wymianę może na początku utrudniać lekka mgła, którą od rana widzimy w Warszawie.

  Przedostatnia garażówka już dziś, w niedzielę, 6 listopada, w godz. 10-16 na parkingu przy urzędzie dzielnicy (al. KEN 61 - stacja metra Imielin). To ósma garażówka w tym roku, ostatnią wyprzedaż zaplanowano na 4 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4798 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023