REKLAMAA1-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Na garażówce można znaleźć dosłownie wszystko

  Na garażówce można znaleźć dosłownie wszystko (MSO)

  Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa to wydarzenie, które od samego początku przyciąga tysiące zainteresowanych. Podczas sąsiedzkiego kiermaszu można kupić i sprzedać niemal wszystko, począwszy od książek, przez zabawki po perełki z peerelowskim rodowodem.

  Przed nami przedostanie w tym roku spotkanie przy ratuszu, podczas którego setki wystawców będą proponować tysiące towarów. Ten sąsiedzki biznes cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców, niektórzy szczerze przyznają, że są na każdej wyprzedaży.

  To także dobre miejsce do prowadzenia akcji charytatywnych. Podczas niedzielnej wyprzedaży odbędzie się jesienna zbiórka na rzecz zwierząt - kotów i psów. Potrzebne są: jedzenie, środki czystości, ręczniki, koce i bawełniane podkoszulki (ale nie wszelakie ubrania). Dary dla zwierząt będzie można zostawiać na oznakowanym stoisku.

  Przedostatnia garażówka już dziś, w niedzielę, 17 listopada, w godz. 12:00-16:00 na parkingu zewnętrznym lub w garażu podziemnym przy urzędzie dzielnicy. Ostatnią wyprzedaż zaplanowano na 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3175 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020