REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Na Ursynowie rusza nowy klub fitness dla mam. Otwarcie 2 września w godzinach od 10:00 do 15:00. Zapraszamy na wspólną zabawę dzieci z rodzicami!

  Klub jest zlokalizowany na Kabatach przy ul. Wąwozowej 35. W sobotnim programie m.in. warsztaty filmowe z kamerą dla dzieci, loteria dla dzieci, pokaz Zumby w wykonaniu Asi Harczuk, masaż dłoni i wiele innych atrakcji. Między 10:00 a 11:00 będzie można porozmawiać z Martyną Rapp - wielokrotną Miss Fitness Polski, która będzie instruktorem w klubie.

  Mama Ćwiczy Fitness to miejsce dedykowane wszystkim kobietom, nie tylko mamom, które cenią sobie kameralną i intymną atmosferę. Tutaj możesz nie tylko poćwiczyć, lecz również spotkać się i porozmawiać z innymi mamami.

  Współczesna kobieta dba o zdrowie i formę, jednak nie zawsze ma z kim zostawić dziecko, aby odwiedzić klub fitness. Nasze klientki mogą wspólnie z nami utrzymać formę, zrzucić zbędne kilogramy i odpocząć, podczas gdy my zaopiekujemy się dziećmi. Dzieci spędzą aktywnie i twórczo czas w sali zabaw pod opieką doświadczonych animatorów. Zapraszamy wszystkie kobiety, także te w ciąży, po porodzie, po kontuzjach, z pociechami, bez pociech, z wnukami czy bez.

  Podczas gdy mamy będą ćwiczyć, dziećmi zaopiekują się i miło zorganizują im czas wykwalifikowane animatorki

  W ofercie Klubu zajęcia fitness w komfortowej sali fitness, zajęcia w Lesie Kabackim, nowoczesna bieżnia Vacu Activ Body Shape 7/1, masaż relaksacyjny, warsztaty dla mam, gimnastyka dla dzieci, zajęcia z kamerą dla dzieci, różnego rodzaju spotkania i warsztaty dla kobiet i mam.

  Nasz Klub dysponuje 25 metrową salą zabaw dla dzieci, wyposażoną w dziecięce meble i zabawki, bardzo dobrze doświetloną dużymi oknami. Dla dzieci przygotowaliśmy przytulną łazienkę z przewijakiem. Możemy podgrzać mleko dla dzieci, nakarmić malucha w foteliku do karmienia czy przewinąć go. Chcemy też odrabiać lekcje ze starszymi dziećmi. Planujemy również uruchomić zajęcia również dla seniorek.

  Klub Mama Ćwiczy Fitness

  (mat. promocyjny) 

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1196 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018