REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Dzień Matki, imieniny czy urodziny? Prezentu można szukać na ursynowskiej garażówce! W niedzielę druga w tym roku sąsiedzka wyprzedaż pod ratuszem. Pogoda dopisze, więc można spodziewać się, że będzie co kupić i komu sprzedać.

  To niepowtarzalna okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy lub zakupienia tych naprawdę potrzebnych i tych nieco mniej przydatnych. Największą popularnością na ursynowskich garażówkach cieszą się ciuchy, książki, zabawki, płyty i dekoracje do domu. Niektórzy wracają nawet z nowym rowerem lub konsolą do gier!

  8 maja w godz. 10-16 na mieszkańców będzie czekało ponad 200 stoisk sprzedawców. Będzie przysłowiowe mydło i powidło! W związku z wyprzedaż już od soboty od godz. 17 nieczynny będzie urzędowy parking dla samochodów. Kierowcy, którzy tam parkują powinni przestawić swoje auto. Parking zostanie ponownie otwarty w niedzielę po godz. 16.

  A kiedy kolejne garażówki?

  Władze dzielnicy zapowiedziały, że w tym roku odbędzie się osiem wyprzedaży przy ratuszu. Kolejne będą miały miejsce w czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu.

  - Ta lipcowa będzie połączona z popularnym odbywającym się także przez dwa ostatnie lata targiem zdrowej żywności - zapowiedział burmistrz Robert Kempa.

  A już za tydzień, 14 maja Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa na ZIelonym Ursynowie. Będzie można nie tylko kupować i sprzedawać, ale też wymieniać się roślinami domowymi. Wyprzedaż odbędzie się w godz. 11-14 na parkingu przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.

  Obowiązują zapisy dla sprzedawców - zgłaszać się można online do 12 maja lub do wyczerpania dostępnej puli miejsc.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4755 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022