REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 maja 2018, 13:58 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Pieczątka automatycznie kojarzy się ze stemplem prezentującym dane firmy – jej nazwę, numer NIP, adres, numer telefonów czy stronę internetową. Niemniej jednak, akcesorium tego typu można wykorzystać na wiele innych sposobów – ułatwiając sobie nie tylko codzienny obieg dokumentów, ale i wspomagając działania promocyjne firmy.

  Jakie jeszcze zastosowania znajdują stemple w firmach? Oto kilka przykładów, które mogą Cię zainspirować.

  Znakowanie dokumentów

  Zamówienia, faktury, pisma urzędowe, umowy, kontrakty… to tylko kilka typów dokumentów, które docierają do Twojego biura każdego dnia. Chcąc zadbać o utrzymanie porządku w dokumentacji, sięgasz m.in. po koszulki, segregatory czy pudła archiwizacyjne. To jednak nie wystarczy. Materiały często trzeba dodatkowo oznaczyć – np. zapisując na nich datę otrzymania / wysłania czy też klasyfikując do poszczególnych kategorii. Najprościej zrobić to za pomocą odpowiedniej pieczątki. Stemplowanie – zwłaszcza na szerszą skalę – zajmie mniej czasu niż ręczne wpisywanie dat i innych detali. Dlatego jednymi z najczęściej zamawianych pieczątek są m.in. datowniki czy też stemple o treści typu: „Zatwierdzono pod względem merytorycznym i rachunkowym”, „Zaksięgowano…” i tym podobnych.

  Prowadzisz program lojalnościowy? Odpowiednie stemple ułatwią Ci obsługę klientów!

  Punkty handlowe często nagradzają lojalnych klientów, którzy często dokonują u nich zakupu. Aby umożliwić im zbieranie „punktów” za każdą kolejną transakcję, możesz wdrożyć kosztowny system elektroniczny. Możesz jednak również zaoszczędzić i czas, i pieniądze, wykorzystując proste karty klienta, które wydrukujesz w dowolnym miejscu oraz pieczątki ze specjalnym wzorem. Każdy zakup będzie oznaczał przybicie jednego stempla. Do takiego zadania najlepiej nadają się niewielkie pieczątki okrągłe – np. te wytwarzane metodą błyskową oferowane przez Modico, które odbijają się niezawodnie również na gładkich powierzchniach (np. folii pokrywającej kartę lojalnościową).

  „Niewidoczne” oznaczenia

  Stemple wykonywane tuszem UV przydają się w wielu sytuacjach. Sprawdzają się np. przy „oznaczaniu” gości klubów czy dyskotek – są dyskretne i niewidoczne w normalnym świetle, ale ułatwiają obsłudze sprawdzenie, czy dana osoba zapłaciła już za wstęp, czy też nie. Mogą się także przydać podczas znakowania produktów na czas transportu – umożliwią weryfikację, czy te, które dotarły do celu są zgodne z ładunkiem wysłanym.

  Pieczątka jako reklama

  Nowoczesne stemple umożliwiają m.in. wykorzystanie znaku graficznego firmy – i to nawet w oryginalnych (wielu) kolorach. A skoro tak, można je wykorzystać jako skuteczny substytut wizytówki firmowej lub prosty nośnik komunikatu reklamowego. Taki stempel można przybić np. na materiałach przekazywanych klientowi, ulotkach czy ofercie – zwiększając jej siłę oddziaływania.

  Jak widać, w XXI wieku stemple mogą pełnić wiele ról w życiu firmy. Zainwestuj w te, których potrzebujesz.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ale kino 1 8 miesięcy temu

   Nietypowe wykorzystanie pieczątki firmowej przedstawił reżyser Jiři Menzel w swoim znakomitym filmie "Pociągi pod specjalnym nadzorem". Polecam!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2293 sekundy
  REKLAMA