REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Oto co zostało ze skody

  Oto co zostało ze skody (PSP)

  REKLAMA

  Nie ma ostatnio tygodnia bez poważnego wypadku na ursynowskim skrzyżowaniu. Do najbardziej niebezpiecznych należy wyjazd z Rosoła na Dolinę Służewiecką oraz krzyżówka Pileckiego z Ciszewskiego. Na tym ostatnim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

  W sobotę w środku dnia, ok. 13:00, zderzyły dwa samochody osobowe: skoda i volvo. Skoda dachowała. Ranne zostały dwie osoby, w tym dziecko. Wszyscy trafili do szpitala.

  Według okolicznych mieszkańców każdego dnia na skrzyżowaniu Pileckiego i Ciszewskiego dochodzi do stłuczek i wypadków. Organizacja ruchu i konstrukcja krzyżówki jest prosta, ale kierowcy - zdaniem mieszkańców obserwujących jazdę aut w tym miejscu - lekceważą znaki drogowe.

  - Plagą jest zawracanie na części jezdni wyłączonej z ruchu. Kierowcy powinni objechać wysepkę. Niestety tego nie robią i dzwon gotowy - mówi Pan Paweł, sąsiad z Pileckiego. Z kolei kierowcy postulują zainstalowanie sygnalizacji do lewoskrętu. - Wielu kierujących nie jest w stanie bez tej sygnalizacji wyjechać ze skrzyżowania. Stąd stłuczki - mówi anonimowo taksówkarz z Ursynowa. - Po wdrożeniu takiego rozwiązania przy wyjeździe z Nowoursynowskiej w Dolinę Służewiecką tam wypadki się skończyły.

  Na razie jednak miejski inżynier ruchu nie zamierza wprowadzać zmian na Pileckiego. Jego zdaniem wystarczają znaki, które już są. Niestety cotygodniowe doniesienia o stłuczkach temu przeczą. Więc może jednak trzeba zacząć myśleć o zmianach?

  Na pechowym skrzyżowaniu często dochodzi również do awarii sygnalizacji świetlnej. Zobacz co dzieje się wtedy na krzyżówce. Prezentujemy video naszego czytelnika.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2335 sekundy
  REKLAMA