REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Oto co zostało ze skody

  Oto co zostało ze skody (PSP)

  Nie ma ostatnio tygodnia bez poważnego wypadku na ursynowskim skrzyżowaniu. Do najbardziej niebezpiecznych należy wyjazd z Rosoła na Dolinę Służewiecką oraz krzyżówka Pileckiego z Ciszewskiego. Na tym ostatnim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

  W sobotę w środku dnia, ok. 13:00, zderzyły dwa samochody osobowe: skoda i volvo. Skoda dachowała. Ranne zostały dwie osoby, w tym dziecko. Wszyscy trafili do szpitala.

  Według okolicznych mieszkańców każdego dnia na skrzyżowaniu Pileckiego i Ciszewskiego dochodzi do stłuczek i wypadków. Organizacja ruchu i konstrukcja krzyżówki jest prosta, ale kierowcy - zdaniem mieszkańców obserwujących jazdę aut w tym miejscu - lekceważą znaki drogowe.

  - Plagą jest zawracanie na części jezdni wyłączonej z ruchu. Kierowcy powinni objechać wysepkę. Niestety tego nie robią i dzwon gotowy - mówi Pan Paweł, sąsiad z Pileckiego. Z kolei kierowcy postulują zainstalowanie sygnalizacji do lewoskrętu. - Wielu kierujących nie jest w stanie bez tej sygnalizacji wyjechać ze skrzyżowania. Stąd stłuczki - mówi anonimowo taksówkarz z Ursynowa. - Po wdrożeniu takiego rozwiązania przy wyjeździe z Nowoursynowskiej w Dolinę Służewiecką tam wypadki się skończyły.

  Na razie jednak miejski inżynier ruchu nie zamierza wprowadzać zmian na Pileckiego. Jego zdaniem wystarczają znaki, które już są. Niestety cotygodniowe doniesienia o stłuczkach temu przeczą. Więc może jednak trzeba zacząć myśleć o zmianach?

  Na pechowym skrzyżowaniu często dochodzi również do awarii sygnalizacji świetlnej. Zobacz co dzieje się wtedy na krzyżówce. Prezentujemy video naszego czytelnika.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3316 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020