REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Najbliższa niedziela pełna będzie różnorodnych atrakcji. Dzielnica przygotowała koncerty, spektakle teatralne dla dzieci oraz targi zdrowej żywności.

  Ta niedziela będzie jednym z najciekawszych dni tego lata w naszej dzielnicy. - Wakacje w pełni, a najbliższa niedziela zapowiada się szczególnie interesująco. Tych, którzy nie zdecydowali się na wakacyjny wyjazd zachęcam do skorzystania z oferty dzielnicy – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

  Niedzielne atrakcje rozpoczynają się o 9:00 od targu zdrowej żywności. Na parkingu przy urzędzie dzielnicy do godziny 14:00 będzie można wypróbować i kupić bezpośrednio u producentów żywność, produkowaną według tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów, naturalne soki, miody, sery, ryby i wiele innych produktów.

  O 13:00 pierwszy spektakl dla dzieci. Przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 12b przedstawienie zatytułowane "Kolorino". Dzieci przeniosą się w świat kolorów - będą zapraszane do aktywnego uczestnictwa w bajce, a na zakończenie wspólnie z aktorami zatańczą taniec tęczy.

  O 14:00 coś dla wielbicieli muzyki klasycznej. Na Olkówku zabrzmią utwory klasyków wiedeńskich. Zagra dla nas kwartet smyczkowy w składzie: 1 skrzypce – Grzegorz Warzecha, 2 skrzypce – Karolina Matuszkiewicz, altówka – Mateusz Wasiucionek, wiolonczela – Magdalena Kozber – Żarów. Artyści to młodzi muzycy, dopiero zaczynający karierę, ale już wyróżniający się pasją i zainteresowaniem różnymi rodzajami muzyki.

  O 16:00 do Parku Moczydełko na Kabatach przy ul. Wełnianej zaprasza "Scena młodego widza". Tym razem przedstawienie "Jaś i Małgosia" wystawi teatr "Jumaja”. Spektakl jest autorską interpretacją baśni braci Grimm. Wzbogacony jest sugestywnymi kostiumami, rekwizytami oraz malowniczą scenografią, dzięki czemu dzieci są wprowadzane w magiczny świat teatru.

  Wydarzeniem kulturalnym, nie tylko tej niedzieli, będzie wieczorny koncert jazzowy w parku Przy Bażantarni. O 19:00 ze sceny w pobliżu boiska "Orlik" zabrzmią utwory Seweryna Krajewskiego w wykonaniu wielkich gwiazd polskiego jazzu. Wystąpi kwartet w składzie: Bogdan Hołownia – instrumenty klawiszowe, Robert Murakowski – trąbka, Kazimierz Jonkisz – perkusja, Joanna Bejm – śpiew, Piotr Rodowicz – kontrabas.

  W ramach projektu „Seweryn Krajewski Smooth Jazz” usłyszymy muzykę Seweryna Krajewskiego, zaaranżowaną przez Piotra Rodowicza na jazzowo.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 49

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3475 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020