REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (http://www.wiktoriaszubelak.com/)

  Młoda, utalentowana gitarzystka i repertuar z gorącej Hiszpanii. Klasycznych kompozycji będzie można posłuchać na Olkówku w cyklu „Muzyczne niedziele na Ursynowie". To kolejny koncert sfinansowany z Budżetu Partycypacyjnego.

  Występ Wiktorii Szubelak rozpocznie się w niedzielę o godz. 14:00 na łące Olkówka, przy ul. Puszczyka. To jedna z najbardziej utalentowanych polskich gitarzystek. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademię Muzyczną w Łodzi oraz studium podyplomowe w Musikene w San Sebastian w Hiszpanii.

  Gra na gitarze jest dla niej pasją, a jej koncerty odbywają się na całym świecie. Jest jurorką międzynarodowych konkursów w Chile i Urugwaju. Kilka lat temu założyła na Ursynowie Akademię Gitary, w której kształcić się mogą i dzieci i dorośli. Podczas koncertu towarzyszyć jej będzie Maciej Przestrzelski, wybitny skrzypek, koncertmistrz Orkiestry Teatru Wielkiego w Warszawie.

  W niedzielne popołudnie zapowiada się więc niezykłe spotkanie z kulturą hiszpańską. Wstęp - jak na każdy letni koncert - jest wolny.

  Za tydzień (11 sierpnia) podwójna dawka muzyki na żywo. O godz. 14:00 na Olkówku rozpocznie się koncert "Muzyka Klasyków Wiedeńskich" w wykonaniu kwartetu smyczkowego. Artyści to młodzi muzycy, dopiero zaczynający karierę, ale już wyróżniający się pasją i zainteresowaniem różnymi rodzajami muzyki. Wieczorem, o 19:00 w cyklu "Klasyka i jazz na Kabatach" w park przy Bażantarni (obok Orlika), koncert "Seweryn Krajewski Smooth Jazz".

  Szczegółowy plan koncertów plenerowych na Ursynowie: 

  • 18 sierpnia, godz. 14:00 Olkówek, koncert Trio Piazzolla, wystąpią: Karolina Matuszkiewicz – skrzypce Mateusz Chmielewski – akordeon, Roman Chraniuk – kontrabas,
  • 25 sierpnia, godz. 14:00 Olkówek, koncert Warsaw String Ensemble, wystąpią: Wojciech Proniewicz – I skrzypce, Adam Roszkowski – II skrzypce, Grzegorz Chmielewski – altówka, Jan Roszkowski – wiolonczela, Jerzy Cembrzyński – kontrabas,
  • 25 sierpnia, godz. 19:00 plac przy fontannie u zbiegu ulic Bronikowskiego i Wańkowicza, koncert Kobiety, które wielbię, wystąpią: Alicja Borkowska – wokal, Vesna Leszczyńska – wokal, Konrad Wentrych – fortepian, Piotr Malicki – gitara, Konrad Kubicki – kontrabas.

  Patronat medialny nad koncertami cyklu "Muzyczne Niedziele na Ursynowie" oraz „Jazz i klasyka na Kabatach" sprawuje Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2862 sekundy
  REKLAMAA2-DZIELNICA-MIKOŁAJKI-02-12---08-12-2019