REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Teatr TAK)

  Park Kultury w Powsinie nie zapomina o dzieciach wypoczywających w mieście. Specjalnie dla nich na plazu zabaw w małym amfitetarze wystąpi dziś Teart Tak z „Bajką do zjedzenia", czyli interaktywnym spektaklem z elementami języka angielskiego.

  Wybudowany dwa lata temu nowoczesny plac zabaw dla dzieci w Powsinie jest nie tylko miejscem szaleństw w ruchu, ale też świetnej zabawy z animatorami. Już dziś, w niedzielę 19 lipca o 12:00 w małym amfiteatrze, będzie się działo! Renomowany teatr TAK z Radomia wystąpi z interaktywnym spektaklem dla dzieci, poświęconym zdrowemu odżywianiu. A że w dzisiejszych czasach edukacja żywieniowa jest bardzo ważna, nikogo przekonywać nie trzeba. Oczywiście aktorzy przekażą tę wiedzę w sposób lekkostrawny i zabawny - tak, aby trafić do dzieci.

  - To smaczna opowieść o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryte będzie wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób dzieci będą przekonywane dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin - zapowiadają aktorzy.

  Teatr TAK to jeden z najprężniejszych teatrów dziecięcych w Polsce, który gra już od 2011 roku w kraju i za granicą. Dziś trafi na Ursynów - do powsińskiego Parku Kultury. Początek spektaklu o godz. 12:00, koniec przewidziano na 13:30. Wstęp wolny. Organizatorzy przypominają o zachowaniu dystansu społecznego oraz zasłanianiu nosa i ust.

  Dziś także "Bajka na trawie - online"

  W niedzielę także druga propozycja dla dzieci - tym razem w internecie. Urząd dzielnicy kontynuuje cykl "Bajki na trawie" - z powodu koronawirusa - spektakle są transmitowane online. Dziś o 17:00 warsztat dziecięcy pt. "Lalka teatralna". Aktorzy pokażą milusińskim jak można zrobić lalkę teatralną z przedmiotów użytku domowego.

  Do twórczego udziału w warsztatcie potrzebne będą: czerwony kartonik, nożyczki, taśma dwustronnie przylepna, drewniane spinacze (do prania) pomalowane na kolorowo, drewniany widelec do kapusty kiszonej. 

  Transmisja spektaklu o 17:00 tutaj:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4081 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021