REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 stycznia 2022, 10:38 komentarzy 40

  (Google Maps)

  W Święto Trzech Króli miało dojść do siłowego usunięcia starszej, chorej kobiety i jej syna, którzy wynajmowali mieszkanie na Kabatach. Smaczku sprawie dodaje fakt, że właścicielem mieszkania jest były piłkarz Legii i reprezentacji Polski Tomasz Kiełbowicz. Jego pełnomocnik zaprzecza, że doszło do eksmisji.

  Do sprawy dotarł portal WP SportoweFakty.pl. W zeszły czwartek chorą kobietę z mieszkania zabrała karetka. Towarzyszył jej syn i kilku mężczyzn. Spór między piłkarzem a najemcami trwał od kilku miesięcy. W sprawę zaangażował się Piotr Ikonowicz, znany społecznik. W mediach społecznościowych opublikował wpis odnoszący się do całej sytuacji. 

  6 stycznia (Trzech Króli) doszło na Ursynowie do nielegalnej eksmisji niepełnosprawnej pani Ewy z synem (opiekunem) na bruk. Obecnie mieszkają w hostelu, ale wkrótce skończą im się pieniądze i będzie bieda - napisał Ikonowicz.

  To on także ujawnił tożsamość właściciela mieszkania - byłego piłkarza Legii i reprezentacji Polski - Tomasza Kiełbowicza.

  Burzliwa historia wynajmu

  Wg Ikonowicza syn pani Ewy wynajął lokal w maju 2020 roku. Zapłacił za rok z góry i wpłacił kaucję. Łącznie ponad 27 tys. złotych. Po roku przedłużył wynajem o kolejny rok, ale zapłacił tylko za pierwszy miesiąc.

  - Nie miałem dochodów, poprosiłem o możliwość uregulowania w późniejszym terminie - opowiada WP SportoweFakty.pl pan Piotr.

  Mężczyzna dostaje 600 złotych zasiłku opiekuńczego na chorą matkę. Nie pracuje, bo nie może zostawić matki samej, a nie stać go na wynajęcie profesjonalnej opiekunki. W grudniu tego roku właściciel Tomasz Kiełbowicz poprosił o wyprowadzkę lokatorów z mieszkania. Pan Piotr odmówił.

  Nie miał gdzie pójść. Opiekuje się starszą matką - mówi Piotr Ikonowicz.

  Były piłkarz miał wynająć prywatnego detektywa, a ten zwrócił się do firmy ochroniarskiej, której pracownicy weszli do zajmowanego lokalu. Prawnik piłkarza zapewnia WP SportoweFakty.pl, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem.

  Nie ma tu mowy o żadnej firmie działającej na pograniczu prawa, nikt nie wynajął żadnych czyścicieli kamienic. Nie było żadnych działań typu odcinanie wody czy prądu - mówi WP.pl Grzegorz Kwiecień, prawnik Tomasza Kiełbowicza.

  Innego zdania jest pan Piotr, który miał być zastraszany. - Dobijali się do drzwi, więc otworzyłem i spytałem, o co chodzi. Miałem umowę, więc uznałem, że nic mi nie grozi. Przedstawiciele firmy weszli do środka. Było ich około dziesięciu. Potem powiadomili mnie, że zostaną w mieszkaniu - relacjonuje.

  - Mieli jedynie zabezpieczyć mieszkanie przed dalszą dewastacją. Gdy dwa lata temu ten pan wynajmował mieszkanie, było ono na wysokim poziomie. Teraz jest w katastrofalnym stanie, nadaje się do generalnego remontu. Wewnątrz czuć było fetor - tłumaczy prawnik właściciela.

  Finał w sądzie?

  Tomasz Kiełbowicz zapewnia, że lokator wyprowadził się dobrowolnie. Dał mu pieniądze na transport medyczny dla chorej matki. Opłacił także magazyn na meble i 10 dniowy pobyt w hotelu. Lokator zaprzecza i mówi, że pieniądze dostał tylko na jedną noc w hotelu. Poza tym to nie była dobrowolna wyprowadzka.

  Byli bardzo agresywni. Zostałem uderzony dwa razy, grożono mi wywiezieniem do Lasu Kabackiego. Powiedzieli, że stamtąd nie wrócę. Moja sparaliżowana mama płakała. Baliśmy się - relacjonuje.

  Tej wersji z kolei zaprzecza prawnik właściciela mieszkania i dodaje, że pan Piotr nie po raz pierwszy jest zamieszany w podobną sytuację. Najemca przyznaje, że miał już wcześniej podobną sytuację, gdy nie był w stanie zapłacić za wynajmowane mieszkanie. Zaznacza, że było tak tylko raz.

  Lokator zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu za wymuszenie wyprowadzki. Prawnik Tomasza Kiełbowicza zapewnia z kolei, że jedyną ofiarą zaistniałej sytuacji jest jego klient, właściciel mieszkania.

  Wynajęty detektyw miał wykazać, że lokator w przeszłości "na chorą matkę" oszukiwał już innych wynajmujących. W mediach społecznościowych pokazał zdjęcia zabrudzonej i zdemolowanego mieszkania byłego piłkarza. 

  Przypomnijmy, ustawa o ochronie lokatorów zabrania eksmisji "na bruk" w okresie zimowym. Również doprowadzenie do wyprowadzki niepłacących lokatorów możliwe jest tylko wtedy, gdy mają oni lokal zastępczy, np. mieszkanie socjalne przyznane przez gminę. A ponieważ takich lokali brakuje, wynajmujący często latami utrzymują najemców, którzy nie regulują opłat.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 120

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 11
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 17
   WKURZONY
  • 43
   BRAK SŁÓW

  40Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Eva 40 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Pozew o eksmisję mojego lokatora i o zapłatę czynszu złożony został w styczniu 2021. Pierwsza rozprawa została wyznaczona na koniec kwietnia 2022 r. Sąd pierwszej instancji może być skutecznie blokowany przez 2-3 lata. Następnie sprawa trafi do apelacji na kolejne 2-3 lata. Potem sprawę przejmie komornik, który z kolei może być skutecznie blokowany przez kolejne 2 - 3 lata. Mieszkanie zostanie odzyskane za około 10 lat. Panie Ikonowicz, niech pana piekło pochłonie z pańskimi mądrościami.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 39 7 miesięcy temuocena: 0% 

   Pytanie: w jakim stanie naprawdę jest matka? Pracy w Warszawie jest duzo, można pracować o każdej porze dnia lub nocy. Jesli kobieta mogla zostać sama, to mamy do czynienia z wykrętami, ale jesli nie mogla - wasze komentarze porażają. Wtedy powinno pomoc państwo: dom dziennej opieki, opieka do domu, itd. Jak wielu z was zdaje sobie sprawe, że okrucieństwo waszych wypowiedzi wynika z okrucieństwa warunków, w jakich żyjemy. Brak ludzkich odczuć, bez zastanowienia, bo każdy wydrapał wszystko sam i może liczyc tylko na siebie. Znam dobrze parę państw i nigdzie ani taka sytuacja, ani komentarze nie miałby miejsca.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ivyc 38 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Przygarniesz ich?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marek 37 7 miesięcy temuocena: 67% 

   Jest na to sposób: niech p. Ikonowicz weźmie tych ludzi do siebie i poświadczy notarialnie ze bedzie ich utrzymywał. Łatwo jest być hojnym nie ze swojego. Tyle w temacie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~SW 36 7 miesięcy temuocena: 80% 

   No tak, ale warto poznać przynajmniej wizerunek tego cwanego wynajmującego ku przestrodze innych, zwykłych nas. Znając życie juz znalazł inną ofiarę ... i Pan Ikonowicz będzie mu pomagał Myślę ze warto zwrócić uwagę, iz nie byl to pierwszy raz kiedy zostawił po sobie brud i zdewastował w dobrej wierze wynajęte cudze mieszkanie - warto być obiektywnym - tu nie zawinił Pan Tomasz K.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ewelina 35 7 miesięcy temuocena: 22% 

   Migranci wam nie przeszkadzają, tylko biedni schorowani Polacy, nienawidzę takich bohaterów typu znanego piłkarza ,i nie ma na niego paragrafu, czekać aż będzie w takim samym stanie co ci ludzie ci o ich wywalił w zimie na bruk .

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiad45 34 7 miesięcy temuocena: 92% 

   @Evelina vel @Stanisław - widać, że to ta sama osoba (to samo IP) - po co robisz sztuczny tłok? Pamiętaj, że facet wynajmował swoje prywatne mieszkanie, normalne więc jest to, że za takie mieszkanie trzeba płacić. Jeśli najemca ma problemy finansowe, może też wcześniej dogadywać się z właścicielem, a nie prawie barykadować się z mieszkaniu na zasadzie "nie płacę, ale i tak mnie Pan stąd nie może wyrzucić"

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 33 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Sąsiad45 w jaki sposób przeprowadziłeś śledztwo dotyczące czyjegoś IP? Jakim prawem? I czy oskarżając masz pewność, ze po tym IP nie mieszka rodzina lub kilku studentów?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Czesio 32 7 miesięcy temuocena: 85% 

   Bardzo dobrze zrobil ów pilkarz. Nie placisz, to na bruk. Panstwo z dykty przerzuca przeciwdzialanie bezdomnosci na ludzi ktorzy cos osiagnieli w zyciu. A polaczki cwaniaczki sa doskonale zorientowane w zasilkach, dodatkach i metodach jak dymac innych... hatfu...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pyton 31 7 miesięcy temuocena: 25% 

   Znasz ustawe o najmie nieruchomosci? Przeczytaj, a pozniej sie madrz.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Asas 30 7 miesięcy temuocena: 94% 

   A może pan Ikonowicz do siebie zabierze tych ludzi, bo czyjąś własnością mu się łatwo zarządza.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Michał 29 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Za zamieszkiwanie na terenie gminy koszty ponosic powinien mieszkaniec czyli wynajmujący bezapelacyjnie. Koszty te to oplaty za media ,utrzymanie mieszkania, domu, . W gminie której mieszka czyli korzysta z infrastruktury gminnej powinien płacić podatki. W tej gminie powinien wykazać sie ubezpieczeniem . W przypadku trudności życiowych powinien oczekiwać pomocy od ubezpieczajacego i od gminy na rzecz której płaci podatki. Jeżeli nie spełnia tych warunków nie ma podstaw do obrony egzystencjalnej . Tu jest rola MOPS. Brak mozliwosci utrzymania samodzielnie nie wyklucza człowieka, ale powinno wykluczać obciążanie kosztami osoby prywatne bo to nie one pobierają podatki tylko je płacą. Jak jakikolwiek urząd ustanawia prawo do zajęcia własnosci prywatnej to zgodnie z prawem ma obowiązek pokrywania kosztów ,zakupu lub wynajmu . To prawo dziala w zakresie np. Wywłaszczania.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wkurzony 28 7 miesięcy temuocena: 97% 

   A co tu jest nielegalne? Jeżeli nie płacił to powinien opuścić lokal ja to bym mu jeszcze wpierdol spuścił za zniszczenia w mieszkaniu , w jakich czasach my żyjemy żeby mieć własne mieszkanie i się bać wyrzucić osobę która nie płaci cwaniactwo trzeba tępić w taki sposób żeby na przyszłość taki człowiek miał świadomość że nie jest bezkarny bo prawo go chroni

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pyton 27 7 miesięcy temuocena: 0% 

   Ustawa o najmie. Tyle w temacie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Albert O. 26 7 miesięcy temuocena: 97% 

   Poszkodowanym jest tylko i wyłącznie właściciel mieszkania!!! Ma utrzymywać mieszkanie z obcymi lokatorami? To kpina utrzymywać pasożytów !!! Niech idą do jakiegoś ośrodka a nie żerują na właścicielu mieszkania a czy to piłkarz czy nie to mała różnica mieszkanie jest jego i wynajmuje a nie będzie sponsorem obcych ludzi!!! Oczywiście za łeb i wypierd... z mieszkania obcych. Ale mi to prawo ktoś nie ma pieniędzy i żeruje a tych przypadków jest coraz więcej siedzą latami skurwiel ...e i żerują na ludziach. BRAWO ZA ŁEB i WYPIERD....Ć Z MIESZKANIA !!!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mario 25 7 miesięcy temuocena: 97% 

   Jak to nielegalna??? I nieistotne, że piłkarz czy ktokolwiek inny, znany czy nieznany... Obie strony mają się trzymać warunków umowy. I tyle.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stanisław 24 7 miesięcy temuocena: 9% 

   Co byś zrobił jeżeli właściciel wywalił by cię w zimie na bruk z całą twoja rodziną

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiad45 23 7 miesięcy temuocena: 90% 

   @Evelina vel @Stanisław - widać, że to ta sama osoba (to samo IP) - po co robisz sztuczny tłok? To prywatne mieszkanie, właściciel nie jest od pomagania innym, nie jest insynuacją charytatywną. Oczywiście zawsze pewnie można się dogadać, ale jeśli wynajmujący nie płaci i nie chce płacić, to niestety nikt nie będzie ponosił tego kosztów. Rolą Państwa jest pomoc albo jakichś organizacji. Ale jeśli jesteś taki dobroduszny, zawsze możesz ich przyjąć do siebie przecież.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mmmm 22 7 miesięcy temuocena: 86% 

   Oszust wprowadził się do cudzego mieszkania, zapłacił za cały rok, a potem już nie miał kasy? Dziwne. Wygląda to na celowe działanie. Gość ma opracowaną metodę - zająć czyjeś mieszkanie, a potem nie płacić i zrobić komuś w domu chlew... Powinien jeszcze w zęby dostać moim zdaniem. Może myślał że właściciel się z nim podzieli? To teraz modne i zgodne z linią partii rządzącej, aby ciężko pracujący i zamożni dzielili się z nierobami.....

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 21 7 miesięcy temuocena: 88% 

   pomoc takim ludziom to rola państwa, a nie właścicieli prywatnych mieszkań. No ale państwo z kartonu ma ważniejsze sprawy na głowie...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Winter 20 7 miesięcy temuocena: 95% 

   Straszne jest to bezprawie. Tyle było już takich spraw, że ludzie wprowadzają się do czyiś mieszkań, nie płacą, robią chlew, niszczą, a właściciele mieszkań pozostają BEZRADNI i z długami. Nie można takim cwaniakom odciąć wody, prądu i gazu, bo to "wbrew prawu" i zaraz dzwonią po Ikonowicza. Trudno żeby osoby prywatne utrzymywały takich ludzi. W imię czego ??? Czy to się kiedyś zmieni ? Osobiście wątpię. Tak jak nie do ruszenia są monolity czyli Spółdzielnie Mieszkaniowe, czyli państwo w państwie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Eva 19 6 miesięcy temu

   Zgodnie z prawem wg Ikonowicza to 10 lat ciągania się po sądach.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ats 18 7 miesięcy temuocena: 96% 

   Jeśli nie płacili, to co w tym dziwnego? Ikonowicz niech im zorganizuje mieszkanie ZA SWOJE PIENIĄDZE, a nie jak to czerwoni mają w zwyczaju- za cudze! Potem ludzie się dziwią, że się wymyśla coraz to nowe metody i umowy na 99% lokalu a nie mieszkanie, żeby właśnie nie bujać się, jak się zalęgnie ktoś niepłacący!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 46 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janina 17 7 miesięcy temuocena: 94% 

   Najemca miał kasę żeby zapłacić za rok z góry, a potem nie miał na comiesięczne opłaty? Podejrzane, a może wręcz ukartowane zachowanie,aby wzbudzić zaufanie właściciela. Właściciel zrobił bardzo dobrze, inaczej dalej ponosiłby koszty utrzymania obcych ludzi.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Look 16 7 miesięcy temuocena: 96% 

   Dokładnie !

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 25 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 15 7 miesięcy temuocena: 93% 

   Serce rośnie jak czytam komentarze, nikt nie broni wyłudzających. Kiedy w końcu jakaś władza zobaczy w nas potencjał wyborczy i zrobi porządek z tym bandyckim, wspierającym paralogie prawem? Jak panu Ikonowiczowi tak zależy na losie biednych ludzi to niech opłaci im rok do przodu to mieszkanie. Ale nie, on ma sumienie, płacić mają inii. Żenada.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dolores od 3. ciasteczek 14 7 miesięcy temuocena: 96% 

   Dlaczego właściciele nie mają żadnych praw. Obecnie obowiązujące przepisy to żart. Brawa dla właściciela.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick_znik 13 7 miesięcy temuocena: 85% 

   Artykuł nie jest de facto o tym jaki to piłkarz dobry a najemca niedobry, tylko w jak kiepskim stanie jest państwo. Nie jesteśmy republiką bananową, a niestety w tym przypadku widać że nie ma u nas prawidłowo działających służb socjalnych. Rodzina powinna natychmiast dostać pomoc od państwa, skoro znalazła się w sytuacji bezdomności. Tak, żeby właściciel mieszkania nie musiał się z nimi szarpać. Niby tacy z nas Europejczycy.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kbtc 12 6 miesięcy temu

   Skąd zakładasz, że nie miał. Jest cała masa cwaniaków co mają kasę ale nie płacą. A państwo skąd ma mieć na utrzymanie takich ludzi?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~prawonajmu 11 7 miesięcy temuocena: 98% 

   Proponuję aby pan Ikonowicz nabył mieszkanie własnościowe i następnie udostępnił je bezpłatnie poszkodowanej mamie z synem, pokrywał comiesięczne koszty czynszu i mediów, tak jak zapewne do tej pory był zmuszony robić właściciel mieszkania, do dzieła panie Ikonowicz

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 65 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mario 10 7 miesięcy temuocena: 98% 

   Nie płaci i jeszcze chce sprawę wytoczyć o wymuszenie wyprowadzki? Czyli chciałby mieszkać za friko dożywotnio? Tu prawo powinno być stanowcze, nie płacisz - opuszczasz mieszkanie. natychmiastowo. A jak właściciel spłaca kredyt i nie ma na raty? Jeszcze musi zapłacić czynsz i rachunki. To już to nikogo nie interesuje.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 64 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Edw56 9 7 miesięcy temuocena: 99% 

   Można oczywiście współczuć sytuacji osoby z chorą matką. Ale prawo własności prywatnej musi być nadrzędne. Nie może być tak, ze obca osoba jest obarczana problemami innej i zmuszana do współczucia czy określonego działania - tu do strat finansowych.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 88 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick jak każdy inny 8 7 miesięcy temuocena: 99% 

   Czyli pracujesz całe życie, odkładasz zakupujesz nieruchomość pod wynajem, żeby mieć dodatkowe środki do życia na emeryturze ale, ktoś wynajmuje od Ciebie lokum i żyje na Twój koszt. Skąd ja to znam:)? Jeszcze tłumaczenie Najemcy, że już mu się kiedyś zdarzyło nie płacić, ale tylko raz. Czyli następnym razem powie, że tylko dwa razy? Prawo w tym kraju chroni obiboków, leni itp cwaniaków. Są ośrodki pomocy i tam powinien ten Pan zgłosić się ze swoją mamą. Chyba zapomina, że Wynajmujący też może go podać do sądu za niepłacenie czynszu, zniszczenie mieszkania itd.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 81 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adddam 7 7 miesięcy temuocena: 99% 

   Trzymam zdecydowanie stronę właściciela mieszkania. Najem to umowa. Umowę każda ze stron może wypowiedzieć z zachowaniem terminu wypowiedzenia. Jeśli najemca nie płaci, to tym bardziej. Nie może być tak, ze najemca jest bardziej chroniony niż właściciel prywatnego mieszkania. Od ewentualnej pomocy najemcy są instytucje pomocowe itp

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 86 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~agnik 6 7 miesięcy temuocena: 98% 

   Niech dzielnica wybuduje mieszkania komunalne i niech daje takim , którzy za darmo chca mieszkać a jak nie ma to niech Ikonowicz da, ma bogatą siostrę. Dlaczego wynajmujący ma byc stratny i utrzymywac ludzi, którzy nie maja mieszkać. Dziwić się, ze mieszkania stoją puste?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 61 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mamrot 5 7 miesięcy temuocena: 96% 

   Za darmo to każdy by chciał mieszkać. Pomoc społeczna powinna zapewnić dach nad głową wszystkim potrzebującym. Nie oznacza to, że powinno to być mieszkanie. Bo na to społeczeństwa nie stać. Ikonowicz krzykliwy cwaniak z bogatą siostrą która jakoś nie utrzymuje biednych

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 49 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 4 7 miesięcy temuocena: 65% 

   ciekawe jak było naprawdę. Te opłaty to chyba nie były tylko za jeden miesiąc, coś mi się zdaje że nie wszystko jest przedstawione do końca uczciwie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xyz 3 7 miesięcy temuocena: 99% 

   Nielegalne to było dalsze zajmowanie tego mieszkania i zniszczenie. I co to ma za znaczenie, że to znany piłkarz? Z takim problemem mierzy sie wielu wynajmujaych, ktorzy nie moga wyegzekwowac nielegalnego zajmowania mieszkania. Brawo dla Pana Kiełbowicza. Ikonowicz jak taki krzykliwy, to prosze te rodzine przyjąć do siebie, albo zapłacić za mieszkanie dla tej rodziny. Ale oglądając zdjęcia wewnątrz i zniszczenia, odradzam..

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 75 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ma 2 7 miesięcy temuocena: 21% 

   nie slyszalem o takim pilkarzu

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~boco 1 7 miesięcy temuocena: 15% 

   ja też nie, pewnie ławkowy alko kłamca

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4403 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022