REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 listopada 2020, 16:15 komentarzy 6

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (FB/Karolina Zdrodowska)

  Radna Ursynowa, Karolina Zdrodowska z Nowoczesnej, zostanie nową dyrektorką-koordynatorką w mieście. Zastąpi Aldonę Machnowską-Górę, która awansuje na stanowisko wiceprezydenta Warszawy. Takie zmiany ma we wtorek ogłosić prezydent Trzaskowski.

  Szykują się duże zmiany w stołecznym ratuszu. Prezydent Rafał Trzaskowski po zdymisjonowaniu Pawła Rabieja ze stanowiska wiceprezydenta ma ogłosić swojego nowego zastępcę. Wg informacji "Gazety Wyborczej" ma nim zostać dotychczasowa dyrektorka-koordynatorka ds. kultury Aldona Machnowska-Góra. Przypomnijmy, stanowiska koordynatorów, którzy mają w praktyce kompetencje zastępców prezydenta miasta, utworzono na początku kadencji Rafała Trzaskowskiego. Była to recepta na ograniczenia związane z liczbą wiceprezydentów, których może być tylko czterech.

  Wszystko wskazuje na to, że do nieformalnego zarządu miasta dołączy również ursynowska radna Karolina Zdrodowska. Byłaby to druga mieszkanka naszej dzielnicy, po Rafale Trzaskowskim, którza rządzi stolicą. Informację potwierdziliśmy w dwóch różnych źródłach. Sama Zdrodowska nie odbiera telefonu.

  Jak poinformowała "Wyborcza", Zdrodowskiej miałoby podlegać miejskie Centrum Komunikacji Społecznej oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego, które zajmuje się w mieście m.in. rozwojem przedsiębiorczości czy partnerstwem publiczno-prywatnym. Nadzór nad pracami tego biura Zdrodowska ma przejąć od wiceprezydenta Michała Olszewskiego.

  36-letnia Karolina Zdrodowska to architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, wykładowca akademicki w Uczelni Vistula. Działała m.in. w Ursynowskim Forum Obywatelskim i jako wolontariusz w Klubie Seniora przy ul. Pięciolinii. Jest przewodniczącą Nowoczesnej na Ursynowie, a po wyborach samorządowych została wiceprzewodniczącą Rady Dzielnicy Ursynów.

  Do rady dostała się jako debiutantka z 3,5 tys. głosów. Jeśli zostanie dyrektorką-koordynatorką w mieście to będzie musiała zrezygnować z mandatu na Ursynowie. Zastąpi ją były radny Platformy Obywatelskiej Tomasz Krasowski, który w 2018 roku dostał 625 głosów. Jest dyrektorem Departamentu Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 29

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~mewa śmieszka 6 miesiąc temuocena: 89% 

   Rozśmiesza mnie wiadomość , że Rafał Trzaskowski narzeka , na "ograniczenia związane z liczbą wiceprezydentów, których może być TYLKO CZTERECH".

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~student dzienny 5 miesiąc temuocena: 62% 

   Bezradna chyba. Dzielnica tonie w betonie a ci przyklepują każdą zachciankę deweloperów. Paszoł won. Na żadnego pajaca z obecnej ekipy nie zagłosuję choćby mi płacili. A się zapytam ile hajsu idzie na Dok Ursynów i Centrum Kultury które stoją puste a pracownicy w domach na kanapach z moich podatków siedzą kiedy ja bez roboty jestem 3 miesiąc i grosza nie mam życie. Może by ich tak zwolnić skoro nic nie robią i zatrudnić jak się zaraza skończy? Bo mi tak szefu powiedział. My to mam Nierząd dzielnicy a nie Zarząd i Bezradnych a nie Radnych. No przyznam, że Lenarczyk schody załatwił. Ale co reszta robi to nie wiem.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~konstytucja 4 miesiąc temuocena: 81% 

   Miernoty na fali. Człowiek awaria tylko takimi się otacza.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~a 3 2 miesiące temuocena: 73% 

   Super doświadczenie dla PRT, przekona się jakie pojęcie o prawie mają architekci, nie wspominając o W.Arch. w UDUrs. czy o gwieździe M.Happach, która nie umie wyznaczyć poprawnie linii zabudowy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3667 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021