REKLAMAA1 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Barwne, pełne fantazji kreacje, uśmiech na twarzy i szampańskie nastroje - tak było na balu karnawałowym w ratuszu. Niepełnosprawni mieszkańcy Ursynowa w towarzystwie rodzin i przyjaciół bawili się na parkiecie w rytmie wielkich przebojów. 

  Integracyjny bal karnawałowy jest już ursynowską tradycją i świetną okazją do integracji rodzin osób z niepełnosprawnością. Zanim parkiet wypełnił się do ostatniego miejsca roztańczonym tłumem, Ewa Wiśniewska, prezeska Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych "Maja” odebrała odznaczenie „Zasłużony dla Warszawy”.

  - Zawsze ceniłam trzy cechy warszawiaków, które są mi bliskie. To odwaga, nawet gdy przyjdzie pracować nam w trudnych warunkach. Druga to fantazja i trzecia to wytrwałość w dążeniu do celu - mówiła Wiśniewska. Chwilę później z burmistrzem Robertem Kempą tańczyła w pierwszej parze poloneza, który zainaugurował bal.

  Zabawa na parkiecie była znakomita. Niepełnosprawni tańczyli z rodzicami, dziadkami i licznie przybyłymi wolontariuszami.

  - To wspaniała impreza, córka jak co roku czekała na ten dzień. Świetnie się bawimy - mówił pan Stanisław, tańcząc z Agatą.

  Na balu były kameralne tańce w parach, bawiące się grupki, indywidualne popisy czy kilkudziesięcioosobowe korowody.

  - My jesteśmy już ósmy, a może nawet dziewiąty raz. Agata jest bardzo zadowolona, dzisiaj miał być u nas ksiądz po kolędzie, ale to dla niej jest ważniejsze, więc jesteśmy i świetnie się bawimy - mówiła pani Barbara, mama Agaty.

  W trakcie zabawy odbyły się też konkursy dla dzieci i dorosłych oraz występy zaproszonych gości, w tym popis młodych tancerek.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3468 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021