REKLAMAA1-VISTULA-07-05----06-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 października 2018, 09:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Sushi przebojem wdarło się na polski rynek. Od wielu lat ma swoich zdeklarowanych zwolenników. Teraz warto sprawdzić jak smakuje sushi przygotowane przez prawdziwych ekspertów. W Auchan Ursynów ruszyła strefa "Moje Sushi". Jest świeżo, smacznie i nowatorsko.

  Nigiri, futomaki czy gunkan? W ursynowskim Auchan przy Puławskiej 427 otwarto nową strefę sushi. W jednym miejscu będzie można wybrać z gamy ponad 160 produktów. Sushi przygotowują doświadczeni sushi masterzy z uznanej międzynarodowej firmy "Sushi Gourmet", specjalizującej się w przygotowywaniu tego tradycyjnego specjału kuchni japońskiej.

  - Nasi klienci każdego dnia mogą odkrywać u nas coś nowego. Proponujemy sushi, nigiri, dania wegetariańskie, teppanyaki czy sałatki - mówią pracownicy Auchan.

  A to nie wszystko, do wyboru jest bowiem kilkadziesiąt rodzajów sushi. Na specjalne życzenia klientów, sushi master przygotuje na miejscu rolki z ulubionymi składnikami. Przy okazji opowie o produktach, doradzi, a podczas degustacji odkryje przed smakoszami zupełnie nowe kombinacje smakowe!

  Jak podkreśla Auchan, w strefie sushi znajdziemy wyłącznie świeże, wysokiej jakości produkty, co sprawia, że przygotowane danie jest wyjątkowo smaczne i zdrowe. Nie odbiega jakością od oferty najlepszych warszawskich "susharni", a do tego ma konkurencyjną cenę. Nie musimy chyba dodawać, że na klientów strefy sushi czekają też liczne atrakcyjne promocje, z których słynie sieć Auchan. Pierwsza z nich rusza już od przyszłego czwartku!

  Od 4 do 18 października specjalna zniżka dla czytelników naszego portalu. Na hasło: "HALOURSYNÓW" każdy klient otrzyma rabat w wysokości 30% na jeden wybrany przez siebie produkt gotowy sushi. Uwaga! Hasło trzeba zgłosić pracownikowi strefy sushi!

  Artykuł załadowany: 0.2361 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019