REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2022, 18:42

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Ósme urodziny to nie lada przeżycie! W końcu osiem lat kończy się tylko raz w życiu. W tym wieku celebrowanie dorastania jest bardzo ważne. Warto więc zadbać o to, by po tym dniu pozostały cudowne wspomnienia. Najlepszym sposobem na to jest oczywiście spędzenie czasu w gronie najbliższych kolegów oraz (jakżeby inaczej) otrzymywanie prezentów. Jak zatem wyprawić wymarzone urodziny dla 8-latka?

  Wybierz kreatywny prezent

  Może Ci się wydawać, że kolejna lalka czy samochód to sprawdzony prezent. Jednak choć maluchy często o nie proszą, to wiele dziecięcych pokoi jest już nimi przepełniona. Przez to szybko się nudzą i lądują w kącie, a przecież zupełnie nie o to chodzi.

  Prezent dla ośmiolatka powinien nie tylko sprawić dziecku radość w momencie jego odpakowywania, ale także podczas zabawy. Jaki podarunek będzie więc dla dziecka lepszym rozwiązaniem? Super pomysłem jest zestaw DIY, czyli zawierający półprodukty i akcesoria, z których można wykonać coś samodzielnie.

  Rekordy popularności biją wśród dzieciaków na przykład zestawy do wykonania Slime’a. Taki prezent możemy podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Na rynku są dostępne zestawy o różnych kolorach, a nawet zapachach. Wybór dodatków do tworzenia glutka również jest ogromny. Można zdecydować się na kolorowe koraliki, brokat czy sztuczny śnieg.  

  Samo wykonanie Slime’a to jeszcze nie wszystko. Potem samodzielnie zrobionego glutka można ugniatać, rozciągać czy przelewać między palcami, co czyni go świetną zabawką sensoryczną, którą można bawić się wiele godzin. Jeśli szukacie doskonałej jakości Slime’a, to znajdziecie go w sklepie internetowym Tuban.

  A co jeśli chcesz zaskoczyć dziecko czymś zupełnie nowym, bardziej oryginalnym? W takim wypadku postawcie na zestaw Tubbi Jelly. Pozwala on tworzyć żelkowe figurki 3d, które następnie umieszcza w akwarium dołączonym do opakowania. Takie akwarium pięknie ozdobi dziecięcy pokój. Do wyboru jest mnóstwo zestawów tematycznych np. z jednorożcem, syrenką, piratami czy potworkami. Z łatwością uda Ci się dopasować coś, co idealnie wpisze się w zainteresowania Twojego dziecka.

  Więcej prezentowych inspiracji znajdziesz na Tuban.pl – zachęcamy do odwiedzin.

  Zaplanujcie ten dzień wspólnie

  Możesz rzecz jasna wyręczyć dziecko we wszystkim i zrobić mu przyjęcie niespodziankę. Na pewno bardzo się nim ucieszy. Jednak jeszcze lepszą opcją jest wspólne zaplanowanie tego dnia. Dzięki temu dziecko nie tylko będzie bardziej podekscytowane, ale także poczuje dumę z pracy, jaką włoży w przygotowania. Przed przyjęciem urodzinowym ustalcie listę gości, menu i dekoracje. Stwórzcie ręcznie robione zaproszenia, razem wybierzcie się na zakupy, zawieście ozdoby i przygotujcie przekąski.

  Takie wspólne przedsięwzięcia sprawią dziecku może nawet więcej zabawy niż samo przyjęcie. Co ważne, pozwalając małemu człowiekowi uczestniczyć w przygotowaniach, wspierasz nie tylko jego kreatywność, ale także samodzielność. Ośmiolatki zwykle chcą, by uważano je za „duże”, a wspólna praca nad własną imprezą to jeden z sygnałów od rodziców, że tak faktycznie jest.

  Nie zapomnij o zabawach integracyjnych

  Z dziećmi jest zupełnie inaczej niż z dorosłymi. Czasem potrafią same zorganizować sobie zabawę, która pochłonie je na długie godziny. Jednak niekiedy nie mogą znaleźć wspólnego zajęcia i całe przyjęcie zaczyna się psuć. Łatwiej o to zwłaszcza wtedy, gdy nie wszystkie dzieci się znają. Lepiej nie ryzykować, że ten specjalny dla Twojego dziecka dzień będzie nieudany przez nadmiar nudy. Dlatego zaproponuj dzieciom zabawy integracyjne. Nie musisz rozpoczynać ich na początku przyjęcia. Jeśli widzisz, że dzieci znalazły wspólny język i mają pomysł na świetną zabawę, wcale nie trzeba w nią ingerować. Jeśli jednak będzie to konieczne, warto mieć w zanadrzu kilka angażujących gier. Możesz wykorzystać nawet zabawy, które znasz z dzieciństwa, takie jak ciuciubabka czy głuchy telefon. Więcej pomysłów na organizację przyjęcia i zabawy dla dzieci znajdziesz na blogu sklepu dziecięcego Tuban.pl.

  Artykuł załadowany: 0.3466 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022