REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Parada Świąteczna FHO

  Parada Świąteczna FHO (AR)

  Parada Świąteczna to okazja, aby spotkać się z sąsiadami i w świątecznej atmosferze pokolędować przy ognisku. A wszystko po to, aby pacjenci hospicjum onkologicznego przy Pileckiego poczuli, że nie są sami.

  Już po raz szósty mieszkańcy Ursynowa spotkają się, aby wspólnie symboliczne rozpocząć okres przygotowań do świąt. W tym szczególnym momencie w roku organizatorzy Parady – Fundacja Hospicjum Onkologicznego – chcą pokazać, że ursynowskie hospicjum to nie „umieralnia”, ale miejsce, w którym trwa godne i dobre życie.

  - Chodziło nam o to, żeby było rodzinnie i po domowemu. Bardzo nam zależy, żebyśmy się spotykali, żeby nasi pacjenci zobaczyli, że nie są sami na Ursynowie - mówiła podczas zeszłorocznej Parady prezes Fundacji Hospicjum Onkologicznego Dorota Jasińska.

  Wydarzenie jak zawsze rozpocznie się uroczystym rozpaleniem iluminacji świątecznej,  następnie uczestnicy przejdą na zielony teren FHO, gdzie będą mogli kolędować wraz z Ursynowskim Chórem Iuvenis. Parada zakończy się ogniskiem, podczas którego nie zabraknie pysznego jedzenia i świątecznego klimatu. Fundację odwiedzi także Święty Mikołaj, w którego rolę wcieli się w tym roku Piotr Zalewski, zastępca burmistrza Ursynowa.

  VI Parada Świąteczna odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia przy ul. Pileckiego 105, a rozpocznie o godz. 16:00. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3113 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020