REKLAMAA1 QCLINIQUE 22.11.2021 - 21.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Niecodzienny wieczór w DOK Ursynów. W niedzielę ośrodkiem zawładnęła muzyka celtycka. Były pokazy tańca i irlandzka muzyka.

  W Dzielnicowym Ośrodku Kultury na Zielonym Ursynowie organizowane są zajęcia z tańca celtyckiego. Kilka grup  zafascynowanych muzyką irlandzką doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktorów. W niedzielę przyszedł czas na zaprezentowanie umiejętności ursynowianom. Szkółka zaprosiła na Wieczór Tańca Celtyckiego.

  Na plenerowej scenie zaprezentowali się nie tylko uczestnicy zajęć, ale także profesjonalne zespoły celtyckie, wykonujące tańce stepowane oraz miękkie. Ursynowianie oklaskiwali występy Damhsa Alainn czy Celtic Trinity. Wszystkie epatowały energią, pasją i uśmiechem tancerek.

  - Pasjonujemy się tańcem i kulturą celtycką od dawna. Występowaliśmy już w różnych miastach, ale jeszcze nie w Warszawie. Chcielibyśmy, aby także w stolicy było coraz więcej miłośników tej kultury - mówi Aleksandra Kałużna, instruktorka tańca celtyckiego w DOK Ursynów, członkini zespołu Damhsa Alainn.

  Zainteresowanie Wieczorem Tańca Celtyckiego przerosło oczekiwania organizatorów. Skocznej muzyki i żywiołowych tańców przyszło posłuchać i zobaczyć mnóstwo ursynowian.

  - Myślę, że razem z DOK będziemy organizować następne takie imprezy. Jest też duże zainteresowanie zajęciami, grupy są zazwyczaj pełne, będziemy próbować tworzyć nowe. Ludzie szukują ciekawego i oryginalnego hobby, a to jest niezły sport, pasja, kierunek artystyczny, który daje rozwój - mówi Aleksandra Kałużna.

  Dodaje, że nauka tańca celtyckiego to niezłe ćwiczenia kardio ze wzmacnianiem - siłownia nie jest już potrzebna!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.537 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021