REKLAMAA1 MKS VIR 03.01.2022 - 02.04.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Edyta Piotrowska

  moje artykuły ‹
  Bloki komunalne przy ul. Kłobuckiej

  Bloki komunalne przy ul. Kłobuckiej (Apacz)

  Zamieszanie, dezorientacja i kompletny brak informacji – tak niektórzy nasi czytelnicy oceniają sposób, w jaki urząd dzielnicy informuje o postępach prac przy budowie mieszkań komunalnych przy ulicy Kłobuckiej.

  „Budowa ma opóźnienie już prawie 3 lata, w dalszym ciągu nie mamy informacji, kiedy budynki będą zasiedlane” - napisała do redakcji haloursynow.pl nasza czytelniczka Anna.

  Podobny problem ma też inna nasza czytelniczka - Beata, która także nie może się dowiedzieć kiedy mieszkania zostaną oddane: „W związku z napiętą sytuacją wśród oczekujących na mieszkanie komunalne z Ursynowa, zwracam się z prośbą o informację na łamach haloursynow.pl, jakie są realne terminy oddania do użytku mieszkań przy ul. Kłobuckiej. Widzimy, że budynki są już w zasadzie gotowe” - napisała Beata.

  Sprawdziliśmy, jak to wygląda. Bloki przy ulicy Kłobuckiej są już gotowe, ale nadal trwają odbiory. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nich najprawdopodobniej w drugim kwartale tego roku. Kiedy dokładnie?  To trudno urzędnikom ocenić.

  - Jak będziemy znali dokładny termin zasiedlania mieszkań, będziemy o nim informować. Dla dzielnicy jest to priorytet. Staramy się żeby to było jak najszybciej - mówi Jakub Fijałek z biura prasowego urzędu dzielnicy.

  Mimo starań wychodzi jednak informacyjny chaos: „Nie ma żadnej osoby, która byłaby w stanie podać nam prawdziwą informację. Co dwa miesiące zmienia się termin zakończenia budowy. Każda osoba próbująca się czegoś dowiedzieć otrzymuje inną informację. Teraz są to wakacje, a jeszcze dwa tygodnie temu były to święta wielkanocne” - napisała do haloursynow.pl nasza czytelniczka Anna.

  - Sytuacja jest dynamiczna. W tej chwili trwają odbiory. Termin zasiedlania mieszkań nie jest precyzyjnie określony – tłumaczy Jakub Fijałek.

  Niestety ten brak precyzji odbija się na mieszkańcach, którzy chcą się dowiedzieć, co się dzieje. Może zamiast podawać kolejne terminy, urzędnicy powinni wyjaśniać, że dokładnej daty jeszcze nie znają?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • biniek1987 4 ponad rok temu

   Według moich info ostatnie odbiory trwają i w czerwcu będą już odbierać pierwsi lokatorzy klucze do tych mieszkań ...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~woj 3 ponad rok temu

   Ludziom nie chce się robić i dostają mieszkania komunalne. A wystarczy, że ktoś uczciwie pracuje to już mu się nie należy. Dzielnica powinna sprzedać mieszkania na Kłobuckiej i na tym zarobić, a nie dawać darmozjadom.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ona 2 ponad rok temu

   cieniem się kładzie nadzór nad pracami budowlanymi ,3 lata poślizgu a teraz nie doróbki które są usuwane w nieskończoność ...budowlańcy popaprańcy myśleli ze jak zbudują byle jak na Pileckiego to się uda i kasa w kieszeni będzie Całą winę przypisuje nadzorowi budowlanemu Urzędnicy sami nie wiedza na czym stoją stąd taki chaos informacyjny

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jacek 1 ponad rok temu

   Gdzie przecinki i kropki ?????. Tak samo pisze Pani na "Fejsie". Blllleee,

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4485 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022