REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 kwietnia 2019, 15:13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wbrew pozorom nawet po zapadnięciu zmroku wielbiciele kulinariów mają możliwość smakowania ulubionych potraw i odwiedzania nowych miejsc na swojej mapie dań. Szczególnie w dużych miastach zauważa się, że właściciele restauracji łączą doznania kulinarne z wyjątkowymi atrakcjami dla gości swoich lokalów. Przykładem tego typu przedsięwzięć są nocne restauracje o specyficznym charakterze, które skoncentrowane są na oferowaniu odwiedzającym połączenia przyjemnych doznań smakowych oraz estetycznych.

  Menu przygotowane dla smakoszy

  Specyfika nocnych restauracji wzięła się z potrzeb zgłaszanych przez konkretną grupę klientów- mężczyzn. To właśnie z myślą o nich elitarne, nocne kluby ze striptizem włączyły do swojej oferty specjalne propozycje dań, przygotowywane dla odwiedzających je panów. W klubie nocnym New Orleans w Warszawie goście mają możliwość zasmakowania bogatej oferty potraw mięsnych, czy sycących przekąsek - https://neworleans.pl/nocna-restauracja-w-warszawie/. Dzięki swojej elitarności nocna restauracja subtelnie łączy się z Gentlemen's Club ze striptizem, proponując swoim gościom niezapomniane emocje i doznania na europejskim poziomie. Co to oznacza? Wysoką jakość obsługi, niezapomniane doznania kulinarne oraz pełną dyskrecję.

  Choć nocne restauracje koncentrują się na przygotowywaniu menu i atrakcji dla mężczyzn to wstęp do nich otwarty jest dla każdego. Tak, jak w każdej innej restauracji, nocne lokale proszą swoich gości o zachowanie odpowiedniego dress code, czy wysokiej kultury osobistej. Bardzo często z uwagi na specyfikę miejsca bezpośrednio przed wejściem dokonuje się specjalnej selekcji gości. Ma ona pomóc w utrzymaniu odpowiedniego prestiżu lokalu i zapewnić gościom odpowiednią atmosferę w czasie posiłku... i nie tylko. 

  Kiedy zgasną światła

  Ze względu na swój charakter nocne restauracje codziennie przyciągają zainteresowanych do swoich lokali. Obok wykwintnego i sycącego menu goście mają bowiem dostęp do oglądania występów zmysłowych tancerek, które umilają im pobyt w klubie. Ich występy odbywają się w wydzielonych miejscach, a dzięki właścicielom lokali goście mogą podziwiać umiejętności dziewczyn w kameralnym gronie, co dodatkowo buduje atmosferę miejsca i zachęca do kolejnych pobytów. W wyjątkowo elitarnych klubach premium, do jakich bez wątpienia należy New Orleans w Warszawie o dodatkowy komfort gości dbają bodyguardzi, dyskretnie obserwujący sale restauracyjną i dbający o odpowiednie zachowania osób znajdujących się na niej. Nocne restauracje są obowiązkowym miejscem na mapie smakoszy, którzy do tej pory nie mieli okazji odwiedzić miejsc o tym charakterze.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5003 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020