REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (nadesłane)

  REKLAMA

  Nocny pożar na budowie nowego pawilonu podstawówki przy Hawajskiej. Zapaliły się rolki papy składowanej przy rusztowaniach. Budowa nie została wstrzymana, będzie prowadzona normalnie.

  Przed północą w niedzielę na pacu budowy nowego obiektu Szkoły Podstawowej nr 310 wybuchł pożar. Ogień pojawił się na dole przy rusztowaniach, ale sięgał aż do pierwszego piętra powstającego pawilonu. Na miejsce szybko przyjechała straż pożarna.

  - Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru jednym prądem wody z linii - informuje ursynowska straż pożarna.

  Okazało się, że ogień zaprószył się w miejscu, gdzie przechowywanych było ok. 80 rolek papy służacej do uszczelniania powierzchni. 25 z nich uległo spaleniu. Strażacy przeszukali przyległy teren, sprawdzili także wnętrze budynku, ale nie znaleziono w nim żadnych osób. Nie stwierdzono również uszkodzeń, ani naruszenia stateczności konstrukcji metalowego rusztowania, które w czasie pożaru został zajęty przez ogień. Drobne zdarzenie nie przeszkodzi w kontynuowaniu budowy.

  Nowy pawilon Szkoły Podstawowej nr 310 przy Hawajskiej powstaje od 2016 roku w ramach rozbudowy placówki, w miejscu dawnego łącznika z halą sportową przy Dereniowej. Do końca maja prace mają zostać zakończone, wówczas podstawówka zyska kilka nowych sal lekcyjnych.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI STRAŻAKÓW - fot. nadesłane przez Arkadiusza, fot. SK

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 31

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 15
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Karol 1952 2 ponad rok temu

   Jak dochodzi do samozapłonu rolek papy ? A może spłonęło tylko 5 rolek a 20 wyparowało ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bany 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Chciałbym przypomnieć Panu Burmistrzowi jak niedowiarkom pokazywał zdjecie umowy z datą oddania 17 grudnia 2017r........ Jak się później okazało miał to być stan surowy zamknięty...... Ostatnie zdjecie doskonale oddaje to gdzie Pan Burmistrz ma dzieci z 310-tki.....

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2077 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019