REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Czerwcowy line-up koncertów w stolicy to powrót do przeszłości dla tych, którzy okres nastoletnich, muzycznych fascynacji przeżywali na przełomie wieków. Do Warszawy z nowym lub odświeżonym repertuarem zawitają takie gwiazdy jak Bush, czyli ikona sceny post-grunge, rockowi ulubieńcy Ameryki 3 Doors Down oraz Dido, która zapracowała na tytuł jednej z najlepiej sprzedających się artystek w historii brytyjskiej muzyki.

  Ikona post-grunge’u w Proximie

  Prawie trzy dekady na scenie, 7 albumów studyjnych i miliony sprzedanych płyt. Kariera grupy Bush pokazuje, że grunge i jego wariacje odnajdują się świetnie nie tylko w latach 90., ale płynnie przeszły do współczesności, ciesząc się niesłabnącą popularności. Zespół założony w 1992 przez Gavina Rossdale’a , który muzyczne pasje dzieli z żoną, Gwen Steffani, zdobywał szczyty amerykańskich list przebojów w latach 90. i na początku 2000, gdy grypa postanowiła zawiesić działalność na kolejnych 8 lat i odnaleźć nowe brzmienie. Powrót okazał się wyjątkowo udany, a kawałek „The Sound of Wnter” z albumu „The Sea of Memories” ponownie wywindował Bush na szczyt listy Billboard. W ostatnich latach Bush ogranicza działalność koncertową, ale podczas najnowszej trasy zawita również do Polski. Post-grunge’owa ikona zagra we wtorek 9 czerwca w warszawskim klubie Proxima.

  Dido ponownie w Polsce

  Brytyjkę o nastrojowym głosie do wielkiej popularności doprowadziła kolaboracja z Eminemem przy utworze Stan, który w 2000 roku zdobywał szczyty list przebojów na całym świecie. W utworze mogliśmy usłyszeć fragment utworu „Thank You”, promującego debiutancki album wokalistki „No Angel”, który do dziś znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii w historii tamtejszych notowań. Dido ma wyjątkową łatwość w tworzeniu melodyjnych, nastrojowych utworów, które świetnie zapadają w pamięć, co udowadnia każdy z jej albumów wydanych do tej pory. Polscy fani mieli okazję usłyszeć materiał z jej najnowszego albumu, „Still on my mind” w listopadzie 2019 roku w Poznaniu. 24 czerwca Dido ponownie pojawi się w Polsce, tym razem w warszawskiej hali Expo XXI. Bilety na te i inne muzyczna wydarzenia znajdziesz na https://www.biletomat.pl/koncerty/warszawa/

  Jubileusz rockowej legendy

  Za symboliczne uznać można, że zespół 3 Doors Down zaczynał muzyczną karierę od coverów grupy Bush, a oba zespoły w niemal tym samym czasie zagrają w Warszawie. Ta grupa nie wymaga przedstawiania – kto z nas nie zna utworów „Here Without You”, „When I’m Gone” czy „Kryptonite”? Założony w 1996 roku zespól robiła zwrotną karierę w USA i szturmem podbił sceny i listy przebojów na całym świecie. 16 milionów sprzedanych [płyt, 3 statuetki Grammy i zawrotny sukces debiutanckiego albumu „The Better Life” to tylko kilka z szeregu dowodów na ogromną popularność zespołu, która nie ustaje do dziś. Europejska Trasa koncertowa, w ramach której 3 Doors Down pojawi się w Polsce po 7 latach nieobecności, świętuje dwie dekady od wydania wspomnianego, debiutanckiego krążka grupy, więc fani mogą spodziewać się sentymentalnego miksu klasycznych kawałków z utworami z nowszych płyt. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Proxima 23 czerwca.

  Artykuł załadowany: 0.2689 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020