REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Nowa "linia" autobusowa z Ursynowa prosto do stacji krwiodawstwa. Tak Honorowy Klub Krwiodawców "Krewki Ursynów" promuje kolejne zbiórki krwi przed ratuszem. Pierwsza już w sobotę, 27 stycznia.

  Rozkład jazdy nowej linii K18, a na nim daty i godziny "odjazdu" krwiobusa. Trasa? Oczywiście od alei KEN przy ursynowskim ratuszu do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na Saskiej. Rozkłady jazdy pojawiły się już w mediach społecznościowych. Mają być użyteczną ściągawką z terminów zbiórek krwi organizowanych przez ursynowski klub.

  W tym roku odbędzie aż 11 sobotnich zbiórek - raz w każdym miesiącu, oprócz grudnia. Pierwsza rusza 27 stycznia, i jak zawsze potrwa od godz. 10:00 do 15:00. Autobus RCKiK stanie w zatoce przed urzędem dzielnicy. A krew będzie mógł oddać każdy chętny po zarejestrowaniu się i badaniach.

  - Ursynowscy krwiodawcy już w zeszłym roku podczas akcji "40 litrów krwi na 40-lecie Ursynowa" udowodnili jak ważne jest dla nas, ursynowian ratowanie ludzkiego życia poprzez obdarowywanie potrzebujących najcenniejszym lekiem jakim jest krew. My się dopiero rozkręcamy! - mówi Maciej Mackiewicz z "Krewkiego Ursynowa".

  Podczas każdej ubiegłorocznej zbiórki przy krwiobusie (a było ich siedem) meldowało się kilkadziesiąt osób. W sumie zebrano 134 litry krwi, czyli ponad trzy razy więcej niż planowano.

  ZOBACZ I POBIERZ ROZKŁAD JAZDY TEGOROCZNYCH ZBIÓREK KRWI - (po kliknięciu otworzy się plik PDF, który można wydrukować)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 62

  • 44
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1346 sekundy
  REKLAMA