REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Rozbudowana przychodnia przy ul. Kajakowej wreszcie otwarta dla pacjentów. Można korzystać z gabinetów lekarzy rodzinnych oraz specjalistów. Przypomnijmy, tuż przed wyborami parlamentarnymi, placówkę otwarto specjalnie dla kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Po to, by mogli zrobić sobie przedwyborcze fotki.

  Miejska przychodnia przy Kajakowej została przebudowana kosztem 14 mln złotych w nieco ponad rok. Zupełnie nie przypomina starej, bo i zakres inwestycji był tak duży, że to właściwie budowa od podstaw. Parter został w całości zmodernizowany, powstały dwa dodatkowe piętra. Przychodnia jest w całości klimatyzowana i przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, w windzie znalazło się nawet specjalne siedzisko. W sumie jest tu ponad 20 gabinetów.

  Nowoczesne, kolorowe wnętrza

  Na ponad 1400 metrach kwadratowych znajdziemy poradnię podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych, Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną działającą przez cały rok oraz specjalistyczne poradnie ambulatoryjne oraz pracownię badań diagnostycznych.

  Na parterze znajduje się rejestracja wspólna dla przychodni i sąsiadującego z nią szpitala "jednego dnia", gabinety Nocnej Pomocy Lekarskiej oraz pomieszczenia RTG. Na pierwszym piętrze znajdziemy m.in. gabinety pediatryczne i internistyczne oraz gabinety stomatologiczny i ginekologiczny z kabiną higieniczną. Na drugim piętrze ulokowano poradnie specjalistyczne – urologię, chirurgię, okulistykę i anestezjologię, a także gabinety zabiegowe, punkt szczepień i pobrań krwi oraz gabinety USG.

  Dziś przychodnia przeżywa oblężenie - głównie telefoniczne. Pacjenci narzekają, że nie mogą się dodzwonić, ale nic dziwnego - dzwoni bardzo dużo osób, które chcą się dowiedzieć o terminach przyjęć. Problemy te powinny ustać w ciągu kilku dni. Przez ostatni rok mieszkańcy Zielonego Ursynowa musieli dojeżdżać na niektóre wizyty lekarskie do przychodni na Romera. Nocna i świąteczna opieka lekarska zapewniona była w kontenerach na zapleczu szpitala przy Kajakowej.

  Jedno otwarcie już było...

  Przebudowaną placówkę już raz otwarto... ale nie dla pacjentów. Jak informowaliśmy, 9 października odbyło się specjalne otwarcie dla VIP-ów, głównie dla kandydatek Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych - Joanny Fabisiak i Sylwii Krajewskiej. Kandydatki zrobiły sobie fotki na tle wyposażenia nowej przychodni i rozpowszechniały je w mediach społecznościowych w ramach przedwyborczej promocji.

  Na prawdziwe otwarcie musieliśmy poczekać prawie miesiąc. W tym czasie przychodnia uzyskiwała zgody na użytkowanie i kończyła wyposażanie wnętrz.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3995 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020