REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Veturilo/M.Kaźmierczak)

  REKLAMA

  Od dziś ursynowianie mogą korzystać z nowej stacji Veturilo - u zbiegu ul. Poleczki i Poloneza. Została ona uruchomiona na koszt dewelopera, który w pobliżu ma biurowiec i magazyny.

  Nowa stacja „Platan Park” znajduje się przed biurowcem o tej samej nazwie na rogu Poleczki i Poloneza. Dzięki niej pracownicy biurowców i okoliczni mieszkańcy zyskają łatwy i przyjemny dojazd do metra i położonych na Ursynowie i Służewcu węzłów przesiadkowych. 

  - Stacja Veturilo w pobliżu siedziby firmy to udogodnienie dla pracowników i korzyści dla pracodawców. Badania potwierdzają, że pracownicy dojeżdżający do pracy na rowerze są mniej zestresowani, a nawet rzadziej się spóźniają. Platan Park dzięki współpracy z Nextbike zyskuje dodatkowy argument przyciągający najemców – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora Veturilo. 

  - Stacja Veturilo na terenie naszego kompleksu biurowo – magazynowego Platan Park to odpowiedź na liczne prośby i zapytania naszych najemców.  Pracownicy zyskają zdrowy, szybki oraz ekologiczny środek transportu – dodaje Agnieszka Urbańska-Pucek z Platan Park.

  Stacja Platan Park to 24. publiczna i druga komercyjna stacja Veturilo na Ursynowie, z 10 rowerami. Pierwszą, na ul. Kłobuckiej uruchomił Marvipol - inwestor Central Parku. Wkrótce uruchomiona zostanie trzecia - przy stacji Orlen na Mogdałowej.

  Niedługo mogą powstać kolejne tego typu punkty wypożyczeń. Dzielnica wysłała niedawno listy do kilku centrów handlowych, m.in. CH Ursynów i KEN Center oraz Toru Wyścigów Konnych, z propozycją, by uruchomiły je u siebie.

  Sam ratusz też planuje dodatkowe stacje: przy Parku Przy Bażantarni, przy skrzyżowaniu al. KEN i Płaskowickiej oraz na 4 skrzyżowaniach ul. Puławskiej. Dwie pierwsze staną do września, te ostatnie dopiero po zakończeniu budowy ścieżek rowerowych wzdłuż tej wylotówki - czyli w przyszłym roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Obserwator 2 8 miesięcy temuocena: 0% 

   Tak trochę dziwnie napisane o tym dojeżdżaniu do pracy przez pracowników? A pracodawcy nie będą jeździli tymi rowerami?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Greg1234 1 8 miesięcy temuocena: 42% 

   Apelujemy o postawienie nowych stojaków miejskich przy Metrze Stokłosy na wysokości budynku al.KEN 95 przy ścieżce rowerowej, jest tam miejsce!!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2528 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019